Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Програма «Підтримка спільної ініціативи зі співробітництва в Криму», (Проект: Соціальні інфраструктури)

Грант ЄС через KfW. Бюджет проекту 5 379,38 тис. євро, у тому числі розмір гранту – 4950,00 тис. євро.

Термін реалізації Проекту 2013-1014 рр.

У зв’язку з складними обставинами в АР Крим за дорученням Делегації ЄС в Україні з 1 серпня 2014 року фонд призупинив діяльність проекту Соціальні інфраструктури, що впроваджувався у рамках програми «Підтримка спільної ініціативи зі співробітництва в Криму»

Починаючи з березня 2014 року фонд працював над згортанням проекту і завершував розпочаті роботи на об’єктах, щоб зберегти будівлі і за можливості максимально задовольнити громади.

Виходячи з поставлених ЄС та KfW завдань станом на 01.07.2014 будівельні роботи завершені, а мікропроекти розподілились наступним чином:

 • мікропроекти на яких завершено ремонтно-будівельні роботи в обсягах згідно укладених з підрядниками договорів – 36 мікропроектів;
 • мікропроекти де ремонтно-будівельні роботи призупинено – 7 мікропроектів (виконано невелику частину робіт);
 • мікропроекти, де виконання ремонтних робіт не починалось – 11 мікропроектів;
 • мікропроекти, що призупинені на підготовчому етапі – 6 мікропроектів.

Отже, повністю або частково вдалося реалізувати 43 мікропроекти:

 • здійснено ремонт 25-х середніх шкіл та 15-и дошкільних дитячих закладів, що дозволило зберегти та відновити будівлі і забезпечити нормальний температурний режим у цих закладах, а отже, покращити умови надання освітніх послуг для дітей;
 • відремонтовано/побудовано мережі водопостачання у 3-х селах, що дозволило покращити доступ сільського населення до якісної питної води та поліпшити санітарно-гігієнічні умови у селах та малих містах.

Кількість прямих бенефіціарів проекту складає близько 23 000 тисяч осіб.

Ремонтно-будівельні роботи, що проводилися у рамках мікропроектів, були спрямовані в першу чергу на збереження будівель: заміна покрівель; влаштовування мощення, ремонт інженерних мереж (водопостачання) тощо.

Також роботи були спрямовані на застосування енергозберігаючих технологій. У школах та дитячих садках – це заміна вікон та зовнішніх дверей на металопластикові, що мають кращі теплозберігаючі властивості; утеплення стін для приведення зовнішніх огороджуючих конструкцій до вимог сучасних норм з енергозбереження тощо. На об’єктах водопостачання – це влаштування автоматики із частотного управління роботи насосів, що дозволяє економити від 40% електричної енергії.

Ті чи інші елементи вказаних енергозберігаючих технологій застосовано у більшості МП, об’єктами яких є громадські будівлі. Це дозволяє значно економити кошти закладів на опаленні приміщень. 

Перелік МП