Новини УФСІ


 • 21/06/2017
  Директор Київського регіонального представництва УФСІ перевірив хід ремонтів на 4-х об’єктах Дарницького району

  Читати далі...


 • 20/06/2017
  Завдяки УФСІ ще 2 дитячі групи відновлено у Києві

  Читати далі...

Тендери


 • Оголошується конкурс на посаду виконавчого директора УФСІ

  Читати далі...


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Верхньодніпровську, соціальне житло для ВПО

  Читати далі...

Проект «Розробка системи впровадження мікропроектів УФСІ з надання інноваційних соціальних послуг», 2003 р. – 2010 рр.

Бюджет проекту: 1,684 млн.дол. США (технічна допомога Шведської агенції міжнародного розвитку (SIDA).

Термін впровадження: листопад 2003 р. – липень 2010 рр.

Територія впровадження: Хмельницька, Львівська та Харківська області.

Адмініструвала проект шведська компанія Zenit International, а згодом – LeroComp AB (з липня 2008 р).

Ціль: забезпечення життєздатності (всебічна підтримка і розбудова потенціалу) мікропроектів УФСІ із створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення (започаткованих у рамках проекту Світового банку в Уряду України «Фонд соціальних інвестицій», 2002-2008 рр.).

Бенефіціари: надавачі соціальних послуг, що брали участь у мікропроектах УФСІ із створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення (проект «Фонд соціальних інвестицій»), співробітники обласних управлінь праці та соціального захисту населення.

Результати проекту:

У рамках проекту для керівників мікропроектів, надавачів соціальних послуг, співробітників обласних управлінь праці та соціального захисту населення було проведено низку тренінгів і консультацій у Швеції та в Україні (із залученням експертів із Швеції).

Завдяки консультаціям швецьких експертів фахівці закладів, служб та організацій отримали необхідні знання для практичної щоденної роботи з клієнтами різних категорій: дітьми та сім’ями, інвалідами, особами похилого віку та іншими. Це сприяло підвищенню професійності фахівців організацій, покращенню якості соціальних послуг.

Також розвинуто потенціал Регіонального ресурсного центру (РРЦ) у Хмельницькому. Основною метою діяльності центру є популяризація інноваційних соціальних послуг шляхом підвищення професійної майстерності працівників і впровадження системи якості.

Цілями РРЦ є організація та координація навчальних заходів з метою підвищення професійної майстерності працівників соціальної сфери; проведення і координація аудитів для моніторингу системи якості у сфері надання соціальних послуг; використання досвіду УФСІ щодо реалізації мікропроектів, розповсюдження існуючого досвіду і результатів мікропроектів. Для інших регіонів дана модель також може стати надзвичайно цікавою, як прототип створення, становлення і функціонування ресурсного центру.