Новини УФСІ


 • 05/10/2018
  IDPs met in Lviv to exchange their experiences and best practices of integration and adaptation due to USIF project (VIDEO)

  Читати далі...


 • 05/10/2018
  Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

  Читати далі...

Тендери


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у смт. Золочів, ремонт соціального гуртожитку для ВПО

  Читати далі...


 • Конкурс на вакантну посаду місцевого консультанта з технічних (будівельних) питань

  Читати далі...

Проект «Розробка системи впровадження мікропроектів УФСІ з надання інноваційних соціальних послуг», 2003 р. – 2010 рр.

Бюджет проекту: 1,684 млн.дол. США (технічна допомога Шведської агенції міжнародного розвитку (SIDA).

Термін впровадження: листопад 2003 р. – липень 2010 рр.

Територія впровадження: Хмельницька, Львівська та Харківська області.

Адмініструвала проект шведська компанія Zenit International, а згодом – LeroComp AB (з липня 2008 р).

Ціль: забезпечення життєздатності (всебічна підтримка і розбудова потенціалу) мікропроектів УФСІ із створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення (започаткованих у рамках проекту Світового банку в Уряду України «Фонд соціальних інвестицій», 2002-2008 рр.).

Бенефіціари: надавачі соціальних послуг, що брали участь у мікропроектах УФСІ із створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення (проект «Фонд соціальних інвестицій»), співробітники обласних управлінь праці та соціального захисту населення.

Результати проекту:

У рамках проекту для керівників мікропроектів, надавачів соціальних послуг, співробітників обласних управлінь праці та соціального захисту населення було проведено низку тренінгів і консультацій у Швеції та в Україні (із залученням експертів із Швеції).

Завдяки консультаціям швецьких експертів фахівці закладів, служб та організацій отримали необхідні знання для практичної щоденної роботи з клієнтами різних категорій: дітьми та сім’ями, інвалідами, особами похилого віку та іншими. Це сприяло підвищенню професійності фахівців організацій, покращенню якості соціальних послуг.

Також розвинуто потенціал Регіонального ресурсного центру (РРЦ) у Хмельницькому. Основною метою діяльності центру є популяризація інноваційних соціальних послуг шляхом підвищення професійної майстерності працівників і впровадження системи якості.

Цілями РРЦ є організація та координація навчальних заходів з метою підвищення професійної майстерності працівників соціальної сфери; проведення і координація аудитів для моніторингу системи якості у сфері надання соціальних послуг; використання досвіду УФСІ щодо реалізації мікропроектів, розповсюдження існуючого досвіду і результатів мікропроектів. Для інших регіонів дана модель також може стати надзвичайно цікавою, як прототип створення, становлення і функціонування ресурсного центру.