Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Проекти у 2018-му році

В 2018-му році Український фонд соціальних інвестицій на кошти уряду Німеччини (через німецький державний банк розвитку KfW) впроваджує грантовий проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ V» (фаза І та ІІ).

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» (фаза І) спрямований на розвиток сходу України і впроваджується у 3-х областях: Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій. Впровадження першої фази проекту розпочалось у 2015-му та триватиме до кінця 2018-го року. Сума гранту Уряду Німеччини складає 9 мільйонів євро.

Головне завдання проекту - відновити соціальні об'єкти для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Криму та Донбасу. Серед пріоритетів – відновлення об'єктів соціальної інфраструктури (школи та дитячі садки) у тих громадах, які приймають переселенців. Також будуть здійснені ремонти в трьох закладах соціального захисту для вразливих груп населення – Верхівцевський і Преславський психоневрологічні інтернати, а також Вовчанський спеціальний будинок-інтернат.

Перелік мікропроектів УФСІ V (I фаза)

Друга фаза проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» впроваджується в Києві та Львові за кошти гранту Уряду Німеччини на суму 5 мільйонів євро. Головний пріоритет другої фази проекту - створення додаткових груп у дитячих садках для дітей з родин переселенців. У Києві проектом охоплені 44 дитячих садків, у яких створюється 109 груп. Ще один дитячий садок та один житловий обєкт відновлюються у Львові.

Інтерактивна інформаційна карта розташування об'єктів

Перелік мікропроектів УФСІ V (II фаза)

Допомога ФРН у розвитку соціальної інфраструктури України (англ.)

Український фонд соціальних інвестицій також залучений до Проекту Світового банку та Уряду України «Модернізація системи соціальної підтримки населення».

Цей проект впроваджується Міністерством соціальної політики України з 2014-го року.

Передбачається, що УФСІ реалізує заходи по відновленню будинків сімейного типу та трансформації інтернатів у 3-4 областях України, що дасть змогу покращити якість життя дітей-сиріт та дітей інвалідів. Орієнтовна вартість проектної частини, яку виконуватиме УФСІ - 5 мільйонів доларів США.

28 квітня 2018-го року Українському фонду соціальних інвестицій виповнилось 18 років.

Станом на 1 січня 2018-го року УФСІ та місцеві громади впровадили понад 1200 мікропроектів в усіх регіонах України. Користь від проектів отримали понад 1,4 мільйона українців.