Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Представники УФСІ презентували роботу фонду на наймасовішому в Україні форумі громадських організацій
30/11/2018
1_1

Представники УФСІ презентували роботу фонду на наймасовішому в Україні форумі громадських організацій

29 листопада в Києві консультант УФСІ з розвитку потенціалу та навчання Катерина Дергачова та головний консультант з розвитку громад Cхідного регіонального представництва УФСІ Ганна Аладжальян взяли участь у 7-му Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства. Темою Форуму-2018  була «Мрія 3.0. Спроектований вплив». За словами організаторів (ІСАР «Єднання), у найпотужнішій національній платформі для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку всього громадського сектору на найближче майбутнє взяли участь понад 2000 учасників.

2

У ході спілкування та обміну досвідом з лідерами громадського сектору України Катерина Дергачова та Ганна Аладжальян розповіли про результати УФСІ у розвитку партнерських громад у рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V». Також громадських активістів проінформували про старт нової фази Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI».

3

За останні 2 роки Український фонд соціальних інвестицій значно розширив співпрацю з громадським сектором України та міжнародними організаціями. Зокрема у рамках програми «Гідна праця» в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях 460 осіб, серед яких 201 переселенець, пройшли серію тренінгів з професійної орієнтації, відкриття та ведення власної справи, пошуку роботи. 54 особи пройшли курси перекваліфікації, 47 з яких вже використовують набуті навички в роботі.

 4

У рамках програми «Розвиток соціального капіталу у громадах» 367 осіб взяли участь у низці інтеграційних та навчальних заходів. Програма дала поштовх для нових процесів у громадах: розробка нових проектів та ініціатив, об’єднання громад, налагодження нових партнерств, поява нових лідерів, зміцнення взаємної довіри та поява мотивації до участі у громадському житті. 

5

Також 126 вихователів дитячих садків Києва та Львова оволоділи новими методиками роботи у рамках тренінгу «Лялька як персона». Дана методика передбачає особливий педагогічний підхід до соціального і психологічного розвитку дитини. Саме представники громадського сектору України і залучались до програм «Гідна праця», «Розвиток соціального капіталу у громадах», тренінгу «Лялька як персона». 

Нагадаємо, що 20 листопада в Києві заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій Олег Овчінніков і консультант з розвитку потенціалу та навчання Катерина Дергачова взяли участь у презентації «Аналітичного огляду регіональних програм щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб». Авторами звіту були Благодійний фонд «Право на захист» та Агентство ООН у справах біженців.

Здійснивши аналіз державних та регіональних житлових програм для внутрішньо переміщених осіб в Україні, Благодійний фонд «Право на захист» та Агентство ООН у справах біженців зафіксували високий рівень ефективності Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V», який впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій з використанням грантових коштів Уряду ФРН, що надаються через Німецьку державну кредитну установу для розвитку – Банк KfW. Зокрема, у порівнянні з іншими програмами, проект УФСІ для переселенців створив найбільшу кількість соціального житла в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.