Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Агентство ООН у справах біженців та БФ «Право на захист» вважають проект УФСІ зі створення соціального житла для переселенців одним з найефективніших в Україні
21/11/2018
826_1

Агентство ООН у справах біженців та БФ «Право на захист» вважають проект УФСІ зі створення соціального житла для переселенців одним з найефективніших в Україні

20 листопада в Києві заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій Олег Овчінніков і консультант з розвитку потенціалу та навчання Катерина Дергачова взяли участь у презентації «Аналітичного огляду регіональних програм щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб». Авторами звіту є Благодійний фонд «Право на захист» та Агентство ООН у справах біженців.

Здійснивши аналіз державних та регіональних житлових програм для внутрішньо переміщених осіб в Україні, Благодійний фонд «Право на захист» та Агентство ООН у справах біженців зафіксували високий рівень ефективності Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V», який впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій з використанням грантових коштів Уряду ФРН, що надаються через Німецьку державну кредитну установу для розвитку – Банк KfW.

Зокрема, у порівнянні з іншими програмами, проект УФСІ для переселенців створив найбільшу кількість соціального житла в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

УРИВОК З АНАЛІТИЧНОГО ОГЛЯДУ РЕГІОНАЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ ПРОГРАМ

Олег Овчінніков повідомив, що загалом завдяки Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» у трьох східних областях України та в місті Львові 791 переселенець зможе отримати житло у 17 відновлених обєктах соціального житла. 120 внутрішньо переміщених осіб вже заселено. Ще 671 людина матимуть змогу заселитись вже незабаром.  

Заступник виконавчого директора УФСІ анонсував старт нового проекту створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб за грантові кошти Уряду Німеччини – УФСІ VI.

Крім того, він наголосив на необхідності створення спеціального житлового фонду, порядків розподілу і проживання для внутрішньо переміщених осіб, як це передбачено проектом Постанови КМУ, що була розроблена за відповідним проектом Ради Європи з активною участю УФСІ.

826
826_3
826_2