Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Попередню інформаційну кампанію щодо проекту УФСІ.VI проведено
19/11/2018
823_1

Попередню інформаційну кампанію щодо проекту УФСІ VI проведено у всіх потенційних регіонах впровадження

14-15.11.2018 заступник виконавчого директора УФСІ Олег Овчінніков та директор Східного регіонального офісу Фонду Сергій Кадигроб відвідали Дніпропетровську та Запорізьку області.

У ході візиту до Дніпропетровської області було проведено зустріч з Головою обласної ради Глібом Пригуновим, у ході якої було обговорено стан виконання проекту Проекту УФСІ V  та перспективи започаткування проекту УФСІ VI у цьому регіоні.

823_4
823_5

Крім того, представники УФСІ зустрілися з керівництвом місцевих громад та органів місцевого самоврядування і довели до них інформацію щодо Проекту УФСІ VI та вимог до участі у конкурсі субпроектів згідно з цим Проектом.

У Запоріжжі відбулася зустріч з Головою обласної державної адміністрації Костянтином Брилем та представниками місцевих громад для обговорення подібних питань та інформування про можливості участі у новому Проекті УФСІ.

Таким чином, за станом на 15.11.2018  громади та місцеві органи влади усіх п’яти потенційних регіонів впровадження Проекту УФСІ VI отримали всю необхідну інформацію щодо цього Проекту та форми попередніх заявок для участі у конкурсі субпроектів.

823_2
823_3