Новини УФСІ


 • 01/11/2018
  Another KfW’s monitoring mission confirmed the appropriate works quality at USIF construction sites

  Читати далі...


 • 01/11/2018
  Чергова моніторингова місія підтвердила належну якість робіт УФСІ

  Читати далі...

Тендери


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у м. Львові, ремонт соціального гуртожитку для ВПО

  Читати далі...


 • ОГОЛОШЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ ЩОДО ЗАКУПІВЕЛЬ Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI»

  Читати далі...

Чергова моніторингова місія підтвердила належну якість робіт УФСІ
01/11/2018
819_4

Чергова моніторингова місія підтвердила належну якість робіт УФСІ

Моніторингова місія німецького Банку розвитку KfW, що проводилась з 22 по 26 жовтня 2018 року технічним радником Банку Євою Сюзанною Легде та координатором проектів Київського офісу KfW Віталієм Шмеригою за участю виконавчого директора УФСІ Андрія Лактіонова та співробітників центрального і регіональних офісів Фонду, завершилась підписанням підсумкового протоколу.

У загаданому протоколі, зокрема, зазначено, що заходи за проектом УФСІ V виконуються у повній відповідності до проектної угоди і згідно укладених договорів, а якість будівельних робіт визначається як прийнятна.

Водночас, у документі відзначається необхідність підвищення якості проектно-конструкторської документації, розробку якої за умовами проекту УФСІ V здійснюють відповідні органи місцевого самоврядування, і посилення обізнаності бенефіціарів щодо заходів з енергоефективності, а також набуття ними необхідних практичних навичок користування встановленим енергозберігаючим обладнання.

Зазначається також, що для успішного впровадження проектів, які реалізуються УФСІ, необхідне максимальне залучення та сприяння з боку місцевих влад та органів місцевого самоврядування.

Реалізацію мікропроектів УФСІ V буде продовжено з урахуванням приведених вище коментарів та зауважень донорів.

Загалом під час третьої моніторингової місії перевіркою було охоплено 17 соціальних об’єктів у Києві, Львові, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Перевірялись як відремонтовані об’єкти, так і ті, де ремонтні роботи ще тривають.

819_1
819_2
819_3
819_5
819_6
819_7
819_8