Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Наглядова рада Українського фонду соціальних інвестицій дала старт реалізації нових проектів
31/10/2018

Наглядова рада Українського фонду соціальних інвестицій дала старт реалізації нових проектів

30 жовтня у Києві відбулось засідання наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ). Наглядова рада затвердила два додатки до Регламенту (Посібника) діяльності УФСІ і дала старт реалізації двох нових проектів.

Перший з них - «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ.VI».  Новий проект, як і попередній – УФСІ V, спрямовано на створення житла для внутрішньо переміщених осіб шляхом відновлення (реконструкції) існуючих будівель. Поруч із кожним житловим об’єктом за німецькими стандартами енергоефективності також буде відремонтовано школу або дитячий садок. Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. VI» буде реалізовано згідно підписаної Фінансової та проектної угоди між Україною та Німеччиною від 19 квітня 2018 року. Сума гранту Уряду Німеччини на Проект УФСІ VI - 9 мільйонів євро. Ці кошти надаються через банк розвитку KfW і спрямовуються у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні уряду України райони Донецької та Луганської областей.

Другий проект - «Надання соціальних послуг у громаді». Грант у розмірі 2,85 мільйони доларів США надано Україні Японським фондом соціального розвитку (JSDF) через трастовий фонд Світового банку. Кошти японських донорів дадуть змогу створити нові моделі надання соціальних послуг у 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей. Передбачено два етапи впровадження Проекту. На першому етапі громади-учасники отримають підтримку консультантів, проаналізують свої потреби та наявні ресурси для надання соціальних послуг. Потенційні надавачі таких послуг, у тому числі, самі члени громади пройдуть відповідні навчання, а організації, які вже надають такі послуги, отримають консультаційну підтримку і обладнання. На другому етапі кожна з 30 громад сформує заявку на реалізацію мікропроекту зі створення інноваційної моделі надання соціальних послуг. Спеціально створений при Міністерстві соціальної політики України Комітет з відбору мікропроектів, за сприяння УФСІ та координаторів Проекту від обласних державних адміністрацій, визначить 10 найкращих заявок, за кожною з яких буде виділено до 140 тисяч доларів США на здійснення ремонтно-будівельних робіт, закупівлю обладнання та послуг.

Крім того, виконавчий директор УФСІ Андрій Лактіонов доповів членам наглядової ради про стан виконання плану діяльності та бюджету Фонду у III кварталі нинішнього року. Йшлося, зокрема про те, що у звітному періоді у рамках реалізації діючого проекту «Розвиток соціальної інфраструктури – УФСІ.V» з використанням грантових коштів Уряду Німеччини завершено ремонтні роботи на 9 об’єктах. Зокрема у Харківській області в місті Красноград відремонтовано об’єкт соціального житла для внутрішньо переміщених осіб та дитячий садок. У місті Дергачі завершено ремонтні роботи в гімназії, а у місті Ізюм – у школі. У Дніпропетровській області в місті Кам’янське утеплено школу №42. Крім того, завершено ремонтні роботи у 4 Київських дошкільних навчальних закладах, де створено 11 групових приміщень для 235 дітей.

815_1
815_5