Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Інформаційну компанію щодо проекту УФСІ.VI розпочато
22/10/2018
812

Інформаційну компанію щодо проекту УФСІ.VI розпочато

Український фонд соціальних інвестицій розпочав інформаційну кампанію для впровадження нового Проекту - «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. VI». 17 та 18 жовтня заступник виконавчого директора УФСІ Олег Овчінніков і директор Східного регіонального представництва УФСІ Сергій Кадигроб зустрілись з керівниками Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, представниками місцевих громад.

У Краматорську та Сєвєродонецьку керівники Українського фонду соціальних інвестицій розповіли про цілі та завдання нового Проекту. Також Олег Овчінніков та Сергій Кадигроб закликали місцеві громади подати заявки про намір взяти участь у конкурсі субпроектів. Новий проект, як і попередній – УФСІ V, спрямовано на створення житла для внутрішньо переміщених осіб шляхом відновлення (реконструкції) існуючих будівель. Поруч із кожним житловим об’єктом за німецькими стандартами енергоефективності також буде відремонтовано школу або дитячий садок.

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. VI» буде реалізовано згідно підписаної Фінансової та проектної угоди між Україною та Німеччиною від 19 квітня 2018 року. Сума гранту Уряду Німеччини на Проект УФСІ VI - 9 мільйонів євро. Ці кошти надаються через банк розвитку KfW і спрямовуються у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні уряду України райони Донецької та Луганської областей.

Для всіх зацікавлених громад додається форма (та Додаток 1), яку необхідно заповнити як в друкованому, так і в електронному вигляді. Друковану форму потрібно надіслати в офіс Східного регіонального представництва УФСІ за адресою: м.Харків, вул. Сумська, 54. Електронна форма надсилається на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

812
812_1
812_2