Новини УФСІ


  • 05/10/2018
    IDPs met in Lviv to exchange their experiences and best practices of integration and adaptation due to USIF project (VIDEO)

    Читати далі...


  • 05/10/2018
    Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

    Читати далі...

Тендери

Відео про навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах
05/10/2018
801

Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

26-28 вересня завдяки Українському фонду соціальних інвестицій організовано навчальний візит у Львівську область для представників громадськості, влади, самозайнятих осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають у громадах-партнерах трьох областей, а саме: Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській. Учасниками візиту стали п'ятнадцять жінок.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Мета візиту - знайомство з успішними практиками інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб в містах Львів, Дрогобич та Трускавець. Поїздку здійснено в рамках компоненту «розвиток потенціалу», який фінансується з грантових коштів Уряду Німеччини в Проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ V».

Це були насичені три дні, де учасницям візиту було представлено діяльність локальних громадських організацій, які працюють в напрямі адаптації ВПО. Відбулась зустріч з переселенцями, які успішно створили та розвинули власну справу у Львові: це кав’ярня «Кримська перепічка», йога-студія, кондитерська «Два зайці», кафе «Крим», ательє «Пастораль» та Львівська майстерня Lombroso. Не менш пізнавальним було відвідування соціального підприємства «Рукомисли», яке має успішний досвід залучення переселенців до виготовлення аксесуарів ручної роботи. Перший день візиту завершився переглядом чудової вистави «Метелики вільні» у першому львівському театрі переселенців та місцевих мешканців «DOMUS».

801_3

У місті Дрогобич відбувся відкритий діалог з ініціативною групою «Дрогобич 3D». Це був цікавий та корисний досвід, як маленьке місто стало близьким для кримських татар-переселенців.

801_1

На фініші програми керівниця Західноукраїнського представництва міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська, на прикладі проектів з Західної України для внутрішньо переміщених осіб, розказала як ці проекти стають близькими громаді, які відбуваються зміни та що спільного може бути для діалогу та зменшення конфліктів у суспільстві.

Під час візиту учасниці напрацювали ідеї для партнерства та цікавих практик, які можна впровадити у себе в громадах. Чекаємо на реалізацію.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО