Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Представники УФСІ отримали сертифікати Світового банку
21/06/2018
757_small

Представники УФСІ отримали сертифікати Світового банку

19-20 червня у Києві представники Українського фонду соціальних інвестицій взяли участь у міжнародному навчальному курсі, де розглядались нові соціально-екологічні принципи Світового банку. Вони вступають в силу у жовтні 2018 року.

Заступник виконавчого директора УФСІ, директор Департаменту мікропроектів, Ігор Дзінька та консультант з впровадження мікропроектів Олександр Красовський отримали відповідні сертифікати Світового Банку після проходження курсу. 

У ході навчання представники України, Білорусії та Молдови ознайомились з 10 соціально-екологічними стандартами Світового банку та їх практичним застосуванням у фінансованих банком проектах. Нові знання важливі для того, щоб впровадження міжнародних донорських проектів не спричиняло екологічних та соціальних проблем.   

Український фонд соціальних інвестицій має 18-и річну історію співробітництва зі Світовим банком. І наші фахівці постійно підвищують рівень кваліфікації для роботи з міжнародними проектами. 

757
757_1