Новини УФСІ


  • 21/09/2018
    Завдяки проекту УФСІ в Деснянському районі Києва відновлено ще 6 груп у 3 садочках

    Читати далі...


  • 19/09/2018
    УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015

    Читати далі...

Тендери

Представники УФСІ отримали сертифікати Світового банку
21/06/2018
757_small

Представники УФСІ отримали сертифікати Світового банку

19-20 червня у Києві представники Українського фонду соціальних інвестицій взяли участь у міжнародному навчальному курсі, де розглядались нові соціально-екологічні принципи Світового банку. Вони вступають в силу у жовтні 2018 року.

Заступник виконавчого директора УФСІ, директор Департаменту мікропроектів, Ігор Дзінька та консультант з впровадження мікропроектів Олександр Красовський отримали відповідні сертифікати Світового Банку після проходження курсу. 

У ході навчання представники України, Білорусії та Молдови ознайомились з 10 соціально-екологічними стандартами Світового банку та їх практичним застосуванням у фінансованих банком проектах. Нові знання важливі для того, щоб впровадження міжнародних донорських проектів не спричиняло екологічних та соціальних проблем.   

Український фонд соціальних інвестицій має 18-и річну історію співробітництва зі Світовим банком. І наші фахівці постійно підвищують рівень кваліфікації для роботи з міжнародними проектами. 

757
757_1