Новини УФСІ


 • 09/07/2018
  Програма УФСІ «Гідна праця» охопила 460 осіб. 201 переселенець став її учасником.

  Читати далі...


 • 26/06/2018
  26 червня 2018 року у Міністерстві соціальної політики відбулось чергове щоквартальне засідання наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій.

  Читати далі...

Тендери


 • International, Open Tender for Consulting Services for the Implementation of the Internally Displaced Persons Housing and Social Infrastructure Rehabilitation Programme

  Читати далі...


 • Оголошення конкурсу на надання консультаційних послуг для впровадження Програми «Надання житла внутрішньо переміщеним особам та оновлення об’єктів соціальної інфраструктури»

  Читати далі...

Представники УФСІ отримали сертифікати Світового банку
21/06/2018
757_small

Представники УФСІ отримали сертифікати Світового банку

19-20 червня у Києві представники Українського фонду соціальних інвестицій взяли участь у міжнародному навчальному курсі, де розглядались нові соціально-екологічні принципи Світового банку. Вони вступають в силу у жовтні 2018 року.

Заступник виконавчого директора УФСІ, директор Департаменту мікропроектів, Ігор Дзінька та консультант з впровадження мікропроектів Олександр Красовський отримали відповідні сертифікати Світового Банку після проходження курсу. 

У ході навчання представники України, Білорусії та Молдови ознайомились з 10 соціально-екологічними стандартами Світового банку та їх практичним застосуванням у фінансованих банком проектах. Нові знання важливі для того, щоб впровадження міжнародних донорських проектів не спричиняло екологічних та соціальних проблем.   

Український фонд соціальних інвестицій має 18-и річну історію співробітництва зі Світовим банком. І наші фахівці постійно підвищують рівень кваліфікації для роботи з міжнародними проектами. 

757
757_1