Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

У Комиш-Зорі відкрито будинок з соціальними квартирами для ВПО
21/06/2018
756_4

У Комиш-Зорі за грантові кошти Уряду Німеччини відремонтовано будинок з соціальними квартирами для внутрішньо переміщених осіб

21 червня у селищі міського типу Комиш-Зоря Запорізької області відкрито багатоквартирний будинок для переселенців, відремонтований за грантові кошти Уряду Німеччини. Даний проект впроваджує Український фонд соціальних інвестицій.

«Цей будинок у Комиш-Зорі – наш перший об’єкт, де переселенці отримують окремі квартири. Раніше ми відкрили три соціальні гуртожитки у Мелітополі, у яких можна заселитись у окрему кімнату. Незабаром УФСІ розпочне впровадження нового проекту для переселенців, де акцент робиться саме на створенні соціальних квартир. Нашу ідею підтримали німецькі донори з державного банку розвитку KfW», - повідомив Олег Овчінніков, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій.

«Соціальні квартири для переселенців – це значна інвестиція у майбутнє нашої громади. Адже тепер ми маємо змогу запрошувати у Комиш-Зорю висококваліфікованих спеціалістів, які раніше їхали до великих міст. Ми одна з перших об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області і робимо все можливе для залучення інвестицій у розвиток інфраструктури та покращення добробуту громадян», - відзначив Ігор Гнатуша, голова Комиш-Зорянської об’єднаної громади.

Крім будинку для переселенців грантові кошти Уряду Німеччини інвестовано у Комиш-Зорянську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., де замінено старі вікна на нові енергозберігаючі. Загальна вартість двох проектів - 4,7 мільйони гривень.

Напередодні, 20 червня у Мелітополі завдяки проекту УФСІ відкрито соціальний гуртожиток для переселенців на вул. Інтеркультурна, 380. Ключі від кімнат отримали 42 внутрішньо переміщені особи зі сходу України.

Всього до середини 2019-го року Український фонд соціальних інвестицій облаштує для переселенців 17 житлових об’єктів (гуртожитки та соціальні квартири). Це дасть змогу забезпечити житлом близько 800 переселенців у Запорізькій, Харківській, Дніпропетровській областях та місті Львів.

Нагадаємо, що 19 квітня 2018 року підписано Фінансову та проектну угоду, якою передбачене виділення Урядом ФРН додаткових коштів у обсязі 9 млн. євро для виконання нового Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI». Проект триватиме чотири роки. Безповоротна фінансова допомога надається Міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний Банк Розвитку KfW. Грантові кошти будуть спрямовані у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні уряду України райони Донецької і Луганської областей. Новий проект, де акцент робиться на створенні соціальних квартир, допоможе близько 1000 внутрішньо переміщеним особам отримати соціальне житло.

756
756_2
756_5
756_6
756_3