Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

У Мелітополі за грантові кошти Уряду Німеччини відкрито третій соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб.
20/06/2018
Melitopol5_small

20 червня у Мелітополі Запорізької області відкрився соціальний гуртожиток для переселенців на вул. Інтеркультурна, 380

Ключі від кімнат отримали 42 внутрішньо переміщені особи зі сходу України.

У Мелітополі це вже третій житловий об’єкт для переселенців, який відремонтований за грантові кошти Уряду Німеччини. Даний проект впроваджує Український фонд соціальних інвестицій.

«Гуртожиток, який ми відкриваємо, є найбільшим соціальним об’єктом для переселенців у Мелітополі. Тут виконано значний обсяг ремонтних робіт. Меблі та побутову техніку куплено за кошти міського бюджету. Впевнений, що сьогоднішнім новоселам тут буде комфортно. У цьому гуртожитку значно кращі умови порівняно з тими, у яких переселенці жили досі. Загалом у даний об’єкт інвестовано 7,9 мільйонів гривень. Минулого року у серпні та грудні ми відкрили у Мелітополі два соціальні гуртожитки, де 39 людей отримали житло», - повідомив Олег Овчінніков, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій.

Соціальний гуртожиток розташований у двоповерховій будівлі і має 12 кімнат, 2 кухні та 2 комплексних санвузли.

«У Мелітополі ми живемо з 2015-го року. Досі наша родина мешкала у санаторії «Дубрава». Ми раді переїзду у цей гуртожиток. Наше житло у Горлівці розграбоване і повертатись туди небезпечно», - ділиться враженнями Людмила Ляміна, яка з чоловіком та трьома дітьми мешкатиме у новій оселі.

Загалом у Мелітополі за грантові кошти Уряду Німеччини, надані через державний банк розвитку KfW, створено 3 гуртожитки для переселенців та оновлено 3 дитячі садки. Загальна вартість 6 проектів понад 26 мільйонів гривень.

Всього до середини 2019-го року Український фонд соціальних інвестицій планує облаштувати 17 житлових об’єктів (гуртожитки та соціальні квартири) для внутрішньо переміщених осіб. Це дасть змогу забезпечити житлом близько 800 переселенців у Запорізькій, Харківській, Дніпропетровській областях та місті Львів.

Нагадаємо, що 19 квітня 2018 року підписано Фінансову та проектну угоду, якою передбачене виділення Урядом ФРН додаткових коштів у обсязі 9 млн. євро для виконання нового Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI». Проект триватиме чотири роки. Безповоротна фінансова допомога надається Міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний Банк Розвитку KfW. Грантові кошти будуть спрямовані у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні уряду України райони Донецької і Луганської областей. Новий проект допоможе ще близько 1000 внутрішньо переміщеним особам отримати соціальне житло.

Melitopol
Melitopol1
Melitopol3
Melitopol2
Melitopol4