Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

ПРЕС-АНОНС
17/04/2018

Україна отримає від Німеччини грант на 9 млн євро на створення житла для внутрішньо переміщених осіб

У четвер 19 квітня о 12:00 відбудеться підписання Фінансової та проектної угоди між Кабінетом Міністрів України, Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та представником банку KfW на суму 9 млн євро.

Ці кошти будуть спрямовані на створення житла для внутрішньо переміщених осіб у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях, а також у підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

У підписанні Угоди візьмуть участь:


 • Андрій Рева, Міністр соціальної політики України
 • Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій
 • Меріон Кніш, керівник міського та інфраструктурного підрозділу німецького державного банку розвитку KfW

 

На церемонії підписання також будуть присутні Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель та директор бюро KfW в Україні Лутц Хорн-Хааке.

Після підписання Угоди відбудеться короткий прес-брифінг, де підписанти розкажуть про план реалізації програми допомоги Уряду Німеччини Україні. Журналісти зможуть дізнатись, як розподілятимуться кошти, де саме і яке житло збудує та відремонтує УФСІ, в які терміни люди зможуть заселитися в нові соціальні квартири і гуртожитки, а головне, скільки внутрішньо переміщених осіб отримають дах над головою.

Підписання Угоди відбудеться у Міністерстві соціальної політики за адресою вул. Еспланадна, 8/10, Урядовий контактний центр (2-й поверх Міністерства соціальної політики).

Акредитація та додаткова інформація: Альона Романюк 093 72 10 800 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду