Новини УФСІ


 • 19/01/2018
  У Дніпрі представники чотирьох обласних міст обговорювали плани розвитку соціального капіталу

  Читати далі...


 • 19/01/2018
  У місті Дергачі Харківської області розпочався новий етап програми Українського фонду соціальних інвестицій «Гідна праця»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до подання зацікавлень (консультаційні послуги)

  Читати далі...


 • Конкурс на закупівлю послуг з організації та логістичного забезпечення навчальних та ділових заходів

  Читати далі...

Інтеграція ВПО в нашу громаду: виклики і перспективи
11/09/2017
662_4

8 вересня у Мелітополі Запорізької області за сприяння УФСІ відбувся захід на тему «Інтеграція ВПО в нашу громаду: виклики і перспективи»

у форматі «Світове кафе». Захід модерували Мар’яна Завійська та Тарас Тимчук.

Метою заходу є виявлення місцевих лідерів, які готові впроваджувати зміни у громадах та допомогти громаді згенерувати наступні кроки для підвищення самоорганізації та появи нових ініціатив.

Участь взяли активісти громади Мелітополя, депутат міськради, профільні працівники бібліотек, які реалізують проекти з підтримки ВПО, працівники державних соціальних служб, управлінь освіти, керівники освітніх установ, психологи, представники ГО.

Подібні заходи будуть проведені у 14 громадах-партнерах УФСІ, що беруть участь у проекті УФСІ 5, профінансованому Урядом Німеччини.

Після завершення заходу учасники дізналися про додаткове навчання, яке пропонує УФСІ для тих, хто працює в сфері інтеграції громади і зацікавлений у розвитку відповідних навичок.

662
662_3
662_1
662_2