Новини УФСІ


  • 13/10/2017
    Представники УФСІ взяли участь у ІІ міжнародному інвестиційному форумі «InCo Forum-2017»

    Читати далі...


  • 04/10/2017
    Телеканал ПТРК про захід «Світове кафе»

    Читати далі...

Тендери

До уваги ЗМІ
10/09/2017

До уваги ЗМІ!

Шановні представники засобів масової інформації!

Починаючи з липня 2017р. Українським фондом соціальних інвестицій здійснюються активні заходи щодо профілактики та попередження проявів корупції, конфліктів інтересів та зловживання впливом у діяльності Фонду.

У разі, якщо такі прояви мали місце в минулому чи продовжують мати місце станом на сьогодні, їх колишні та нинішні вигодонабувачі будуть зацікавлені у дискредитації Фонду та його менеджменту, зриву процедури конкурсного відбору виконавчого директора Фонду, дезінформації міжнародних партнерів Фонду.

Такі колишні і нинішні вигодонабувачі корупційних проявів, пов’язаних з діяльністю Українського фонду соціальних інвестицій, можуть спробувати використати засоби масової інформації для дискредитації Фонду.

У зв’язку з цим, Український фонд соціальних інвестицій звертається до зацікавлених представників ЗМІ із наступними проханнями:

1.Будь-яку інформацію щодо Фонду перед її оприлюдненням просимо ретельно перевіряти на відповідність дійсності і неупередженість.

2.Просимо врахувати, що безпідставна дискредитація Фонду в очах громадськості України та міжнародних партнерів Фонду, які користуються інфраструктурою Фонду для надання допомоги найвразливішим верствам українського суспільства, нанесе шкоду національним та безпековим інтересам України.

3.У разі наявності інформації про ознаки правопорушень в діяльності Фонду та/або окремих його працівників просимо звертатись до правоохоронних органів.

4.У разі зацікавленості у будь-якій інформації щодо діяльності Фонду закликаємо звертатись до нас, до Міністерства соціальної політики України, до будь-яких інших репутаційно надійних джерел інформації.

Український фонд соціальних інвестицій прагне до максимальної прозорості у своїй діяльності і завжди відкритий для спілкування із засобами масової інформації. 

З повагою до високих стандартів української журналістики, 

В.о. директора УФСІ                                                                            А.Лактіонов