Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Відкрито перший житловий об'єкт створений за кошти гранту Уряду НІмеччини
650

22 серпня у Мелітополі відкрито перший соціальний гуртожиток для ВПО в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V". Це стало можливим завдяки грантовим коштам уряду Німеччини та німецькому банк розвитку KfW.

На урочистому заході з нагоди відкриття спільного проекту УФСІ та місцевої громади завітали заступник губернатора Запорізької ОДА Гугнін Едуард Анатолійович, Мелітопольський міський голова Мінько Сергій Анатолійович, заступники міського голови Рудакова Ірина Володимирівна, Федоров Іван Сергійович та Бойко Світлана Олександрівна. 

З вітальним словом до громади переселенців виступили Мелітопольський міський голова Сергій Мінько та заступник голови Запорізької ОДА Едуард Гугнін, також голова ТОВ "Червоного Хреста" Наталія Жадан. Консультант УФСІ із соціальних питань Тетяна Бовт вручила грамоти від керівництва УФСІ, адресовані найактивнішим представникам влади та громади, які сприяли реалізації даного проекту.

Міський голова вручив ВПО сертифікати на отримання кімнати у соціальному гуртожитку. Загалом таких сертифікатів вручено 6, а проживати буде 12 осіб із числа ВПО.

Згодом Тетяна Бовт та Сергій Мінько передали 2 пари ключів від закладу: в.о. директора територіального центру соціального обслуговування Тетяні Цибух та голові оргкомітету з питань формування черги ВПО на соціальне житло у Мелітополі.

Нагадаємо, що загальна вартість проекту по створенню соціального житла для ВПО на вул. Героїв Сталінграду, 13 становить 1,4 млн. грн. В рамках даного проекту утеплено фасад, замінено віконні та дверні блоки, улаштовано зовнішні мережі теплопостачання, улаштування внутрішніх мереж опалення, електропостачання, водопостачання та каналізації, оздоблювальні внутрішні роботи.

За кошти місцевого бюджету влада забезпечила гуртожиток меблями. 

В цілому у Мелітополі в рамках проекту УФСІ буде створено три гуртожитки, в яких проживатиме близько 100 переселенців. Всі ці гуртожитки приймає на балан територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради.

Фото: 

650_1
650_2
650_6
650_7
650_3
650_4
650_5

Відео: 

https://www.youtube.com/watch?v=GGTUs6QrQ6M