Новини УФСІ


 • 21/06/2018
  Представники УФСІ отримали сертифікати Світового банку

  Читати далі...


 • 21/06/2018
  У Комиш-Зорі за грантові кошти Уряду Німеччини відремонтовано будинок з соціальними квартирами для внутрішньо переміщених осіб

  Читати далі...

Тендери


 • Конкурс на посаду “Консультант - спеціаліст з оцінки мікропроектів (субпроектів) Департаменту мікропроектів ЦО УФСІ”

  Читати далі...


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт у дитсадку №809

  Читати далі...

У місті Дергачі Харківської області розпочинається активна фаза впровадження двох мікропроектів УФСІ
19/05/2017
585_1

У місті Дергачі Харківської області розпочинається активна фаза впровадження двох мікропроектів УФСІ

19 травня у Дергачах проведено тендери на відбір підрядників, які виконають ремонтно-будівельні роботи на об’єкті соціального житла для внутрішньо-переміщених осіб та в гімназії №3.

Нагадаємо, що в 2016 році між Дергачівською міською радою та УФСІ було підписано Рамкову угоду на 9 мільйонів гривень, згідно якої буде проведено капітальний ремонт будівлі гуртожитку для ВПО на вулиці Наукова, 28. Самі роботи планується розпочати у червні цього року.

Планується зробити ремонт покрівлі, встановити енергозберігаючі вікна, встановити модульну котельню, замінити систему опалення, водопостачання, електропостачання, каналізацію. Внутрішні опоряджувальні роботи зроблять проживання переселенців значно комфортнішим. В результаті реалізації цього проекту житло отримають біля 80 людей. Також Рамкова угода зобов’язує місцеву владу та балансоутримувача об’єкту забезпечити відремонтовані приміщення меблями та обладнанням.

Водночас у рамках договору на виконання ремонтно–будівельних робіт у гімназії №3 заплановано зробити заміну вікон на нові енергозберігаючі та утеплення укосів. Загальна вартість даного проекту 3 мільйонів гривень.

Очікувані дати завершення робіт: у гімназії – вересень 2017 року, в гуртожитку – червень 2018 року. 

585_1 585