Новини УФСІ


 • 20/06/2018
  20 червня у Мелітополі Запорізької області відкрився соціальний гуртожиток для переселенців на вул. Інтеркультурна, 380

  Читати далі...


 • 18/05/2018
  Представники УФСІ взяли участь у міжнародній конференції «Діяти разом: Партнерство та діалог»,

  Читати далі...

Тендери


 • Конкурс на посаду “Консультант - спеціаліст з оцінки мікропроектів (субпроектів) Департаменту мікропроектів ЦО УФСІ”

  Читати далі...


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт у дитсадку №809

  Читати далі...

У Токмаку навчали процедурам відбору УФСІ
11/05/2017
578

У Токмаку навчали процедурам відбору УФСІ

4 травня в малому залі засідань Токмацької міської ради відбулася передтендерна конференція по об’єктам, які реалізуються за рахунок коштів Українського фонду соціальних інвестицій. Консультанти фонду Тетяна Бовт та Юрій Телепенко розповіли членам Агенцій по впровадженню (АпВ) мікропроектів УФСІ та присутнім зацікавленим представникам підрядних організацій про процедуру проведення тендерів та вимоги до учасників тендерів. Всім бажаючим представникам підрядних організацій надані копії тендерної документації.

578_1

Після надання консультацій члени АпВ та представники від підрядних організацій спілкувалися в режимі «питання – відповіді».

578_2

Нагадаємо, що у місті Токмак УФСІ впроваджує 2 мікропроекти - «Створення житлових умов для ВПО в м. Токмак, Запорізька область (соціальне житло – квартири) / KfW» та «Покращення умов надання послуг шкільної освіти для громади м. Токмак. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ЗОШ І-ІІІст. №5, навчання громади. Токмацький район, Запорізька область / KFW».

У селі Преслав  впроваджується мікропроект «Покращення умов надання соціальних послуг у КУ Запорізької обласної ради «Преславський психоневрологічний інтернат». Капітальний ремонт приміщень, с. Преслав, Приморський район, Запорізька область / KfW ».