Новини УФСІ


 • 18/05/2018
  Представники УФСІ взяли участь у міжнародній конференції «Діяти разом: Партнерство та діалог»,

  Читати далі...


 • 17/05/2018
  УФСІ за впровадження інституту «інженера-консультанта»

  Читати далі...

Тендери


 • Конкурс на посаду “Консультант - спеціаліст з оцінки мікропроектів (субпроектів) Департаменту мікропроектів ЦО УФСІ”

  Читати далі...


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт у дитсадку №809

  Читати далі...

Стандарти діяльності соціального гуртожитку для ВПО обговорювали у Львові
21/04/2017
553_LV2

Стандарти діяльності соціального гуртожитку для ВПО обговорювали у Львові

19 квітня у Львові за ініціативи регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій відбувся круглий стіл, де за участі представників міської влади та громадських організації обговорювались ключові напрямки життєдіяльності соціального гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). 9-и поверховий будинок активно ремонтується на вулиці Угорська, 2. 

Цей мікропроект УФСІ стане інноваційним для Львова, адже місто отримає не просто соціальний гуртожиток, але й партнерський та освітній простір у якому і місцева громада, і переселенці зможуть проводити освітні та творчі заходи, які дадуть змогу краще вирішувати проблеми ВПО.

«До честі УФСІ колеги насправді вболівають не за фасадний марафет, хоча стандарти щодо реконструкції високі, але й за змістове наповнення та життєздатність цього приміщення на благо людини. Сьогодні була гарна зустріч, завдяки УФСІ створено платформу нашої подальшої співпраці» - написала у Facebook Оксана Рубай, радник міського голови м.Львова, голова агенції по впровадженню мікропроекту. 

«Рада була сьогодні побачити та почути своїх колег з Українського фонду соціальних інвестицій і не тільки. Тішусь, що масштабний проект створення Центру соціально-психологічної підтримки ВПО на базі гуртожитку, який ремонтується за кошти уряду Німеччини та Львівської міської ради набуває змісту. Народжується щось цікаве» - вважає Наталя Датченко, колишня співробітниця УФСІ та одна із авторів мікропроекту, нині координатор освітніх програм Краматорського зонального офісу UNICEF

553_LV
553_LV1
553_LV3
553_LV4
553_LV5
553_LV8
553_LV7

Нагадаємо, що восени цього року завершиться ремонт соціального гуртожитку, який матиме 90 додаткових місць (80 місць для ВПО та 10 місць для дітей-сиріт). На базі відновленого гуртожитку буде створено центр соціально-психологічної допомоги для надання комплексу фахових послуг та супроводу осіб, котрі опинились у складних життєвих обставинах. Планується також створити 23 додаткові робочі місця.

526_after