Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Підтримуємо «Тижні Німеччини в Україні», дякуємо за співпрацю!

small 263

Протягом останнього тижня вересня та на початку жовтня в нашій країні  відбуваються «Тижні Німеччини в Україні». Традиція проведення культурно-освітницьких заходів була відновлена Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні в 2013 році. Зі слів пана Крістофа Вайля, Посла ФРН в Україні, «Тижні Німеччини в Україні» покликані щоб люди могли більше дізнатись про те, як Україна і Німеччина співпрацюють у царинах економіки, культури, науки й освіти.  Також проведення  заходів, де спілкуються живі люди, є жестом солідарності Україні з боку народу Німеччини.

Протягом останнього тижня вересня та на початку жовтня в нашій країні  відбуваються «Тижні Німеччини в Україні». Традиція проведення культурно-освітницьких заходів була відновлена Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні в 2013 році. Зі слів пана Крістофа Вайля, Посла ФРН в Україні,  «Тижні Німеччини в Україні»  покликані щоб люди могли більше дізнатись про те, як Україна і Німеччина співпрацюють у царинах економіки, культури, науки й освіти.  Також проведення  заходів, де спілкуються живі люди, є жестом солідарності Україні з боку народу Німеччини.

Команда Українського фонду соціальних інвестицій пишається довготерміновою співпрацею з урядом Німеччини через німецьку установу для відбудови KfW, та рада представити і власні досягнення під час «Тижнів Німеччини в Україні».

Так, 24 вересня 2015 у с. Андріївка Буського району було урочисто відкрито відновлений навчально-виховний комплекс-школу. Після проведених робіт майже 200 учнів та 50 педагогів отримали нові комфортні умови для навчання та роботи.

263 5

Урочисте відкриття навчально-виховного комплексу-школи с. Андріївка Буського району

26 вересня вихованці двох столичних дитячих садочків були запрошені поділитись своєю  творчістю з іншими гостями в Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні та виконати декілька чудових номерів творчої самодіяльності. Вибір саме цих садочків був не випадковим, адже саме в ДНЗ № 463 та школі-дитячого садку “Всесвіт” виконуються капітальні ремонти задля створення нових комфортних умов виховання та роботи. Два таночки та дві пісні — ось які подарунки підготували діти гостям заходу. Завершила програму відео-презентація про пілотні мікропроекти в рамках проекту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V” (відео дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=bEZVHPwkJZ4).

Вже назабаром, 07 жовтня 2015 року об 11.00, відбудеться ще один святковий захід в рамках “Тижнів Німеччини”, а саме відкриття відновленого дитячого навчального закладу в с. Запитів Кам’янка–Бузького району Львівської області. Мікропроект, вартістю 1 700 000 гривень, був нещодавно завершений Українським фондом соціальних інвестицій. Майже 100 дітей та їх вихователі отримали нове утеплене та комфортне приміщення. Тепер  колектив садочку, батьки і діти чекають до себе в гості всіх бажаючих, аби разом відсвяткувати визначну подію в житті свого села.

263

Представник УФСІ Андрій Хемме презентує діяльність фонду

263 1

Чудовий номер з прапорами Німеччини та України виконав дитячий садок "Всесвіт" Дарницького району міста Києва

263 2

263 3

Запальний виступ дитячого садочку № 463 Подільского району міста Києва

263 4

Маленька зірка з дитячого садочку № 463 Подільского району міста Києва виступила з піснею "Донька короля"

263 6

Дитячий садок в с. Запитів Кам’янка–Бузького району Львівської області