Новини УФСІ


  • 05/10/2018
    IDPs met in Lviv to exchange their experiences and best practices of integration and adaptation due to USIF project (VIDEO)

    Читати далі...


  • 05/10/2018
    Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

    Читати далі...

Тендери

З нагоди «Тижнів Німеччини в Україні» у Львівській області відбулось урочисте відкриття школи
25/09/2015
262_small

24 вересня, відбулось урочисте відкриття відновленого навчально-виховного комплексу "Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст." Буського району Львівської області.
Захід пройшов в рамках «Тижнів Німеччини в Україні». Адже саме народ Німеччини допоміг профінансувати мікропроект через Німецьку установу для відбудови KfW та УФСІ. 
Привітати громаду з відкриттям красуні-школи приїхав голова Львівської обласної державної адміністрації, Олег Синютка.

Також свято відвідали очільники Буського району, представники Українського фонду соціальних інвестицій.
Але головними гостями на святі були діти, батьки та вчителі, які протягом двох років спостерігали, як змінюються на краще умови їх навчання та роботи. З 2013 року в рамках проектної діяльності було замінено покрівлю даху, встановлена нова система опалення та два сучасних енергозберігаючих котли. В нових умовах і навчатись буде приємніше, і бюджетні кошти будуть значно економитись.
Ну і хочеться ще трішки розповісти про свято з нагоди відкриття. За традицією, свято почалось з благословіння священників, отця Михайла та отця Євгена, які освятили відновлену будівлю школи, та дали глибокі настанови парафіянам та гостям свята. Після того пролунали гімни України та Німеччини. Ну а потім було багато української музики. Андріївка виявилась дуже співочим селом. Співають всі: і діти, і батьки, і педагоги. Ведучим свята став сам директор школи, Теодоровський Павло Йосипович, який майстерно створював відкриту та родинну атмосферу підчас цих двох годин. Нагадаємо, що саме директор школи на волонтерських засадах виконував функції голови Агенції по Впровадженню, та суттєво допоміг у реалізації мікропроекту.
А ще "родзинкою" події стала прекрасна українська мелодія у виконанні творчого колективу "Андрїівські музики". Ми хочемо поділись цією мелодією і з відвідувачами нашої сторінки. Насолоджуйтесь!

262_1262_2

262_3

262_4

262_5