Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

З нагоди «Тижнів Німеччини в Україні» у Львівській області відбулось урочисте відкриття школи
25/09/2015
262_small

24 вересня, відбулось урочисте відкриття відновленого навчально-виховного комплексу "Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст." Буського району Львівської області.
Захід пройшов в рамках «Тижнів Німеччини в Україні». Адже саме народ Німеччини допоміг профінансувати мікропроект через Німецьку установу для відбудови KfW та УФСІ. 
Привітати громаду з відкриттям красуні-школи приїхав голова Львівської обласної державної адміністрації, Олег Синютка.

Також свято відвідали очільники Буського району, представники Українського фонду соціальних інвестицій.
Але головними гостями на святі були діти, батьки та вчителі, які протягом двох років спостерігали, як змінюються на краще умови їх навчання та роботи. З 2013 року в рамках проектної діяльності було замінено покрівлю даху, встановлена нова система опалення та два сучасних енергозберігаючих котли. В нових умовах і навчатись буде приємніше, і бюджетні кошти будуть значно економитись.
Ну і хочеться ще трішки розповісти про свято з нагоди відкриття. За традицією, свято почалось з благословіння священників, отця Михайла та отця Євгена, які освятили відновлену будівлю школи, та дали глибокі настанови парафіянам та гостям свята. Після того пролунали гімни України та Німеччини. Ну а потім було багато української музики. Андріївка виявилась дуже співочим селом. Співають всі: і діти, і батьки, і педагоги. Ведучим свята став сам директор школи, Теодоровський Павло Йосипович, який майстерно створював відкриту та родинну атмосферу підчас цих двох годин. Нагадаємо, що саме директор школи на волонтерських засадах виконував функції голови Агенції по Впровадженню, та суттєво допоміг у реалізації мікропроекту.
А ще "родзинкою" події стала прекрасна українська мелодія у виконанні творчого колективу "Андрїівські музики". Ми хочемо поділись цією мелодією і з відвідувачами нашої сторінки. Насолоджуйтесь!

262_1262_2

262_3

262_4

262_5