Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Зустріч консультантів УФСІ з громадою с.Кетрисанівка Бобринецького району на Кіровоградщині

2 вересня 2015 року відбулася робоча зустріч консультантів УФСІ з громадою с.Кетрисанівка Бобринецького району на Кіровоградщині.

Дана зустріч була ініційована представниками УФСІ разом з Агенцією з впровадження мікропроекту «Покращення умов надання освітніх послуг для громади с.Кетрисанівка. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ЗШ I-III ступенів, навчання громади. Бобринецький р-н Кіровоградської обл./KFW». Під час зустрічі були обговорені етапи впровадження мікропроекту, поточні проблеми. Учасники отримали відповіді на запитання, які цікавили громаду, а також були визначені подальші дії для економічного та соціального розвитку території.

Даний мікропроект був прийнятий до впровадження з резерву. Загальна вартість складає 1 750 000 грн., з яких 350 000 грн. – власні кошти місцевої громади та місцевого бюджету. Основний вид робіт, який було проведено – це встановлення міні-котельні в загальноосвітній школі I-III ступенів та влаштування теплотраси. На сьогоднішній день в школі навчаються 141 учень, з них 14 учнів підвозяться шкільним автобусом з прилеглих сіл Червонопілля та Новомиколаївка. В школі працюють гуртки: студія екологічного дизайну, еколого-натуралістичний, літературно-драматичний, спортивного футболу, рукоділля, умілі руки, танцювальний, музичний. На базі 2-го класу діє гурток «Читайчик», на базі 4-го класу – «Дивослово». Планується відкриття шахової студії, а також профільних гуртків: математичного, англійської мови, історії мого краю та української філології, що сприятиме підготовці учнів випускних класів до зовнішнього тестування та успішного складання іспитів. Реалізація даного проекту сприятиме покращенню надання освітніх послуг, забезпеченню комфортних умов під час навчального процесу для учнів та вчителів, а також енергозбереженню.