Новини УФСІ


  • 05/10/2018
    IDPs met in Lviv to exchange their experiences and best practices of integration and adaptation due to USIF project (VIDEO)

    Читати далі...


  • 05/10/2018
    Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

    Читати далі...

Тендери

Зустріч консультантів УФСІ з громадою с.Кетрисанівка Бобринецького району на Кіровоградщині

2 вересня 2015 року відбулася робоча зустріч консультантів УФСІ з громадою с.Кетрисанівка Бобринецького району на Кіровоградщині.

Дана зустріч була ініційована представниками УФСІ разом з Агенцією з впровадження мікропроекту «Покращення умов надання освітніх послуг для громади с.Кетрисанівка. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ЗШ I-III ступенів, навчання громади. Бобринецький р-н Кіровоградської обл./KFW». Під час зустрічі були обговорені етапи впровадження мікропроекту, поточні проблеми. Учасники отримали відповіді на запитання, які цікавили громаду, а також були визначені подальші дії для економічного та соціального розвитку території.

Даний мікропроект був прийнятий до впровадження з резерву. Загальна вартість складає 1 750 000 грн., з яких 350 000 грн. – власні кошти місцевої громади та місцевого бюджету. Основний вид робіт, який було проведено – це встановлення міні-котельні в загальноосвітній школі I-III ступенів та влаштування теплотраси. На сьогоднішній день в школі навчаються 141 учень, з них 14 учнів підвозяться шкільним автобусом з прилеглих сіл Червонопілля та Новомиколаївка. В школі працюють гуртки: студія екологічного дизайну, еколого-натуралістичний, літературно-драматичний, спортивного футболу, рукоділля, умілі руки, танцювальний, музичний. На базі 2-го класу діє гурток «Читайчик», на базі 4-го класу – «Дивослово». Планується відкриття шахової студії, а також профільних гуртків: математичного, англійської мови, історії мого краю та української філології, що сприятиме підготовці учнів випускних класів до зовнішнього тестування та успішного складання іспитів. Реалізація даного проекту сприятиме покращенню надання освітніх послуг, забезпеченню комфортних умов під час навчального процесу для учнів та вчителів, а також енергозбереженню.