Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

ОГОЛОШЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ ЩОДО ЗАКУПІВЕЛЬ
06/11/2018

ОГОЛОШЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ ЩОДО ЗАКУПІВЕЛЬ

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI»

УКРАЇНА

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI»

Оголошення загального характеру щодо закупівель

№ гранту: 2014 690 14

Ідентифікаційний номер проекту: 2014 690 14

Український фонд соціальних інвестицій (надалі УФСІ) отримав фінансування у розмірі 9 млн. євро від Уряду Федеративної Республіки Німеччина для здійснення витрат за проектом «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» і має намір витратити частину цих коштів для оплати товарів, робіт, неконсультаційних та консультаційних послуг, що мають закуповуватися для цього проекту. Даний проект фінансуватиметься KfW Development Bank. Український фонд соціальних інвестицій є Агенцією з реалізації даного проекту.

Проект полягає у сприянні розвитку соціальної інфраструктури у невеликих містах у східній частині України для підтримки внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО). Метою проекту є відновлення житлових будівель для ВПО (передусім гуртожитків та соціальних квартир у будинках), об’єктів соціальної інфраструктури (школи, дитсадки) у населених пунктах, де поселились ВПО, а також вжиття заходів з всебічного розвитку потенціалу ВПО та громад, які приймають ВПО.

Закупівля контрактів, що фінансується KfW Development Bank, здійснюватиметься за процедурами, які визначені в Регламенті діяльності УФСІ та відповідних додатках до нього. Оголошення щодо конкретних закупівель в межах проекту будуть публікуватись на сайті УФСІ (http://usif.org.ua).

Оголошення щодо конкретних закупівель, які будуть проведені на міжнародному рівні будуть додатково публікуватись на сайті (www.gtai.de).

План закупівель в межах проекту розміщено за посиланням.

Зацікавлені кваліфіковані компанії та фізичні особи, які бажають бути розглянутими для виконання будівельних робіт, постачання товарів (меблі, обладнання для шкіл та дитячих садків), надання неконсультаційних та консультаційних послуг (розбудова потенціалу громад, технічний та авторський нагляд за будівельними роботами, енергоаудит будівель, тренінги для персоналу УФСІ, діяльність з PR) для вищезгаданого проекту або тих, хто потребує додаткової інформації, можуть контактувати із УФСІ за адресою, що вказана нижче:

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)

вул. Лук’янівська, 77, м. Київ, 04071, Україна

тел: (38 044) 230 26 73, 230 25 36

ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

http://usif.org.ua