Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

ОГОЛОШЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ ЩОДО ЗАКУПІВЕЛЬ
02/10/2018

ОГОЛОШЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ ЩОДО ЗАКУПІВЕЛЬ

(частина 3 Проекту)

Україна

Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України»

Сектор людського розвитку

Оголошення загального характеру щодо закупівель

Позика № 8404-UA

Ідентифікаційний номер проекту ID No.P128344

  

Україна отримала фінансування у розмірі 300 млн. доларів США від Всесвітнього Банку для витрат за проектом «Модернізація соціальної підтримки населення України» та має намір витратити частину цих коштів для оплати товарів, робіт, пов’язаних послуг та консультаційних послуг що мають закуповуватися для цього проекту. Міністерство соціальної політики України та Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є агенціями з впровадження даного проекту.

Даний проект включає три частини, що є взаємопов’язаними через систему очікуваних результатів. Реалізація Частини 1 (у розмірі 200 млн. доларів США) передбачає пряме поповнення Загального фонду українського державного бюджету для підтримки збільшеного доступу населення до програми ЗМД (державна соціальна допомога для малозабезпечених сімей). Впровадження Частин 2 та 3 Проекту (у розмірі 100 млн. доларів США) передбачає інвестиції на зміцнення інституційної спроможності адміністрування соціальної підтримки населення та інвестиції на підтримку розвитку сімейних форм виховання дітей та соціально вразливих сімей у вибраних регіонах.

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) розпочинає виконання окремої компоненти - частини 3 проекту. У межах даної компоненти УФСІ планується здійснити будівельні роботи в інтернатних закладах у кількох областях країни.

Закупівля контрактів в межах вищезазначеної компоненти УФСІ, буде відбуватися за процедурами, які визначені у Керівництві Всесвітнього Банку: «Закупівлі для позик МБРР та кредитів Міжнародної асоціації розвитку» (у виданні від січня 2011 року).

Оголошення щодо конкретних закупівель в межах вищезазначеної компоненти будуть публікуватись на сайті УФСІ (http://usif.org.ua).

Оголошення щодо конкретних закупівель, які будуть проведені за процедурами міжнародних конкурсних торгів (МКТ) будуть додатково публікуватись на сайтах UN DevelopmentBusiness та dgMarket.

План закупівель в межах вищезазначеної компоненти УФСІ розміщено за посиланням.

Зацікавлені кваліфіковані фірми та фізичні особи, які бажають бути розглянутими для виконання ремонтно-будівельних робіт, надання неконсультаційних та консультаційних  послуг (з проектування, здійснення технічного нагляду за будівельними роботами, енергетичного аудиту будівель) в межах вищезазначеної компоненти проекту або ті, хто потребує додаткової інформації, можуть контактувати із Агенціями з впровадження за адресами, що вказані нижче:

Адреси агенцій з впровадження:

1.Міністерство соціальної політики України

Група управління проектом «Модернізація соціальної підтримки населення України»

До уваги: координатора проекту

вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601, Україна

тел: (38 044) 287 47 66

ел. пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

2.Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)

вул. Лук’янівська, 77, м. Київ, 04071, Україна

тел: (38 044) 230 26 73, 230 25 36

ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

http://usif.org.ua