Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400230-KFW
22/08/2018
Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у м. Кам'янське, ремонт соціального житла для ВПО

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччина, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій, і має намір використати частину цих коштів для здійснення оплати виконаних робіт у межах Договору, для укладання якого було створене  це запрошення/оголошення.

2. Агенція по впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цим запрошенням/оголошенням запрошують підрядників з позитивною репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 14-12-14-005 «Створення житлових умов для ВПО в м. Кам'янське, Дніпропетровська область (соціальне житло – квартири)/ KfW»: влаштування блискавкозахисту, опорядження сходових маршів, коридорів, влаштування вимощення, благоустрій. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами:

УФСІ: м. Харків, вул. Сумська, буд. 54, 3-й поверх, контактна особа  Пашков К.Д., спеціаліст із закупівель, (у робочі дні з 9:00 до 18:00) та

АпВ: Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Москворецька, 14, 3-й поверх, кабінет Директора департаменту ЖКГ та будівництва - контактна особа Максюта Марина Анатоліївна.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за наступною адресою: м. Кам'янське, вул. Москворецька, 14, 3-й поверх, кабінет Директора департаменту ЖКГ та будівництва не пізніше ніж 09:00, 14.09.2018, після чого вони будуть публічно розкриті в присутності наявних членів АпВ та учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою УФСІ, зазначеною вище та за телефонами: УФСІ: (050)475-39-04 та АпВ: (067)297-48-85.

4. Для висвітлення технічних та процедурних питань для потенційних учасників тендеру буде проведено передтендерну конференцію, яка відбудеться о 09:00, 31.08.2018 за адресою: м. Кам'янське, вул. Москворецька, 14, 3-й поверх, кабінет Директора департаменту ЖКГ та будівництва.

5. Забезпечення тендерної пропозиції: ВИМАГАЄТЬСЯ.

Якщо даною Тендерною документацією вимагається, то всі тендерні пропозиції повинні супроводжуватися Банківською Гарантією тендерної пропозиції на суму: 8000  (вісім тисяч) грн. Детальна інформація наведена в п.17 «Інструкціїї підрядникам» Тендерної документації.

6. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого в п.3 граничного терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.