Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400227-KFW
24/07/2018
Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Лозовій, ремонт у дитсадку №14

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту №14-63-39-002 «Покращення умов надання послуг дошкільної освіти для громади м.Лозова. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ДНЗ №14 «Світанок», навчання громади. Лозівський район, Харківська область/KfW» : утеплення фасадів мінеральними плитами з опорядженням декоративним розчином за технологією "Сеrеsіt", утеплення укосів, ремонт ганків . Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Ви можете безкоштовно отримати тендерну документацію за такими адресами: УФСІ: м.Харків, вул. Сумська, буд. 54, 3-й поверх, контактна особа - Пашков К.Д., спеціаліст із закупівель (у робочі дні з 9:00 до 18:00), та АПВ: Харківська область, місто Лозова, мікрорайон 1, буд. 17, КП «Житлова управляюча компанія», (актова зала), відповідальна особа – Стусенко Дмитро Сергійович (у робочі дні з 9:00 до 17:00). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою АпВ не пізніше ніж 12:00 16.08.2018р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресами, зазначеними вище, та за телефонами: (050) 5968954 (УФСІ) та (066) 494-32-15 (АпВ).

4. Для висвітлення технічних та процедурних питань для потенційних учасників тендеру буде проведено передтендерну конференцію, яка відбудеться о 12:00, 06.08.2018р. на об’єкті будівництва за адресою Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 1, буд. 17, КП «Житлова управляюча компанія»(актова зала).

5. Переможець тендеру для укладання договору має надати УФСІ виконавчу гарантію у формі банківської гарантії у розмірі 5% (п’ять відсотків) від загальної вартості Договору.

6. Тендерні пропозиції, надані пізніше за встановлений термін, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.