Новини УФСІ


 • 31/07/2018
  30 переселенців отримали безкоштовне житло у м. Богодухів

  Читати далі...


 • 09/07/2018
  Програма УФСІ «Гідна праця» охопила 460 осіб. 201 переселенець став її учасником.

  Читати далі...

Тендери


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у м. Токмак, ремонт школи

  Читати далі...


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у м. Токмак, ремонт соціального житла для ВПО

  Читати далі...

Оголошення конкурсу
18/07/2018

Оголошення конкурсу на надання консультаційних послуг для впровадження Програми «Надання житла внутрішньо переміщеним особам та оновлення об’єктів соціальної інфраструктури»

Консультаційні послуги для сектору соціальної інфраструктури

Гранична дата:

17.08.2018

Країна: Україна

: 2014.6901.4

Попередня кваліфікація

Стосовно: міжнародного відкритого конкурсу щодо консультаційних послуг для впровадження Програми Надання житла внутрішньо переміщеним особам та оновлення об’єктів соціальної інфраструктури

Замовник: Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)

Проектні заходи: надання можливості для проживання внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та ремонт існуючих об’єктів соціальної інфраструктури в даних громадах шляхом покращення загальних умов та енергоефективності цих об’єктів.

Послуги, що потрібні: надання експертизи УФСІ щодо проектування,  технічного нагляду, технічного обслуговування/ експлуатації та управління проектом.

Попередня кваліфікація досвідчених Консультантів регулюється правилами, що містяться у Посібнику для призначення Консультантів при фінансовому співробітництві з країнами-партнерами“ (siehe www.kfw-entwicklungsbank.de). Контракт буде наданий незалежній консалтинговій компанії/консорціуму із підтвердженим досвідом роботи у сфері соціальної інфраструктури та вказаному регіоні, і щорічним оборотом коштів не менше ніж 750 000 євро. Для отримання додаткової інформації звертатися до тендерного агента Рольфа Г. Ремпеля Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з копією на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду