Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1300316-KFW

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт у дитсадку №83

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у м. Київ та Львів, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту №13-80-2-056 "Покращення умов надання послуг дошкільної освіти та створення додаткових місць в ДНЗ №83 (ясла-садок) Деснянського району м.Києва/KFW": капітальний ремонт групових кімнат: внутрішнє оздоблення приміщень, заміна вікон, внутрішніх та зовнішніх дверей, заміна підлог, ремонт системи водопостачання й каналізації в групах з заміною санітарно-технічного обладнання, електромонтажні роботи з встановленням світлодіодних світильників, заміна системи опалення, встановлення рекуператорів. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Ви можете безкоштовно отримати тендерну документацію за такими адресами: УФСІ: м. Київ, Контрактова площа, 12, 2-й поверх, відповідальна особа - Масик О.В., офіс-менеджер (у робочі дні з 9:30 до 17:30) та АпВ: м. Київ, вул. Бальзака, 63-А, кабінет завідуючої, відповідальна особа - директор ДНЗ №83 Позіхайло С.С. (у робочі дні з 9:30 до 16:00). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою АпВ не пізніше ніж 11:00 31.07.2018р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресами, зазначеними вище, та за телефонами: (098) 572-26-01 (УФСІ) та (044) 560-39-28 (АпВ).

4. Для висвітлення технічних та процедурних питань для потенційних учасників тендеру буде проведено передтендерну конференцію, яка відбудеться о 11:00, 19.07.2018р. на об’єкті будівництва за адресою АпВ: м. Київ, вул. Бальзака, 63-А, кабінет. завідуючої.

5. Переможець тендеру для укладання договору має надати УФСІ виконавчу гарантію у формі банківської гарантії у розмірі 5% (п’ять відсотків) від загальної вартості Договору.

6. Тендерні пропозиції, надані пізніше за встановлений термін, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.