Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Конкурс на вакантну посаду консультанта-кошторисника (м. Харків)
05/07/2018

Конкурс на вакантну посаду консультанта-кошторисника (м. Харків)

Харківське регіональне представництво Українського фонду соціальних інвестицій, діяльність якого поширюється на Харківську, Дніпропетровську та Запорізьку області, оголошує конкурс на вакантну посаду місцевого консультанта-кошторисника для роботи у Харкові.

Запрошуються зацікавлені кандидати, які відповідають таким вимогам:

Обов’язкові вимоги:

- освіта: вища освіта, обов’язково у галузі будівництва;

- досвід роботи: не менше ніж 5 (п’ять) років у сфері проектування та/або будівництва (функціональні обов’язки на таких місцях роботи повинні безпосередньо стосуватися складання кошторисів ремонтно-будівельних робіт)

- володіння мовами: вільно українська, російська

- навички роботи з комп’ютером (Microsoft Windows/Office, кошторисні програми)

- досвід розробки кошторисів і роботи з кошторисними програмами.

Критерії, які не є обов'язковими, але надаватимуть перевагу при відборі:

- досвід роботи у будівельних організаціях;

Зацікавленим особам необхідно звернути увагу на п. 1.9 «Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового Банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір консультантів здійснюється відповідно до процедури відбору «Індивідуальні консультанти» (IC), що викладена в Регламенті з закупівель УФСІ.

Термін подання резюме електронною поштою: 11:00, 20 липня 2018 року. Резюме повинні бути підготовлені українською мовою, якомога детальніше висвітлювати відповідність кандидата кожній із зазначених вище вимог, а головне – містити детальний опис робочих функцій на кожному наведеному місці роботи.

Зацікавленим особам, які відповідають вищевказаним вимогам, прохання надавати резюме, бажано електронною поштою, на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за поштовою адресою Харківського представництва УФСІ: м. Харків, вул. Сумська, буд. 54, 3-й поверх до уваги спеціаліста із закупівель Пашкова К.Д..