Новини УФСІ


  • 05/10/2018
    IDPs met in Lviv to exchange their experiences and best practices of integration and adaptation due to USIF project (VIDEO)

    Читати далі...


  • 05/10/2018
    Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

    Читати далі...

Тендери

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1300286-KFW
23/01/2018

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт у дитсадку №598

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у містах Київ та Львів, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цією об’явою запрошують підрядників з гарною репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту №13-80-2-058 «Покращення умов надання послуг дошкільної освіти та створення додаткових місць в ДНЗ №598 Оболонського району м. Києва / KFW»: капітальний ремонт групових кімнат (модернізація існуючих систем вентиляції із застосуванням припливно-витяжних агрегатів та витяжних вентиляторів, електромонтажні роботи з встановленням світлодіодних світильників з заміною існуючих кабелів,  влаштування теплої підлоги, заміна покриття підлог, заміна існуючої системи водопостачання та каналізації, заміна дверей внутрішніх, внутрішнє оздоблення приміщень). Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Пропозиції повинні бути надані не пізніше 11:00, 5 лютого 2018 року і залишатись чинними впродовж 30 (тридцяти) днів із вказаного граничного строку подання тендерних пропозицій.

4. Для висвітлення технічних та процедурних питань для потенційних учасників тендеру буде проведено передтендерну конференцію, яка відбудеться об 11:00, 26 січня 2018 року на об’єкті будівництва за адресою АпВ: м. Київ, вул. Автозаводська, буд. 47, ДНЗ №598, каб. завідуючої. Також питання щодо даній закупівлі можна задавати у письмовому вигляді через сервіс системи «Прозорро» у період уточнень.

5. Дана закупівля опублікована та буде здійснена через електронну систему публічних закупівель «Прозорро» (UA-2018-01-15-000815-c).