Новини УФСІ


  • 05/10/2018
    IDPs met in Lviv to exchange their experiences and best practices of integration and adaptation due to USIF project (VIDEO)

    Читати далі...


  • 05/10/2018
    Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

    Читати далі...

Тендери

Конкурс на вакантну посаду
22/01/2018

Конкурс на вакантну посаду місцевого консультанта з розвитку громад для роботи у Львові

Львівське регіональне представництво Українського фонду соціальних інвестицій оголошує конкурс на вакантну посаду місцевого консультанта з розвитку громад для роботи у м. Львів.

Основні обов’язки:

- сприяння регіональному представництву у впровадженні проекту по створенню гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб та Центру соціальної підтримки осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування;

- організація та проведення проектних заходів УФСІ на місцевому рівні, виконання проектних процедур згідно з регламентами та правилами УФСІ;

- надання консультаційної підтримки представникам міських соціальних служб, ініціативній групі (Агенції по впровадженню мікропроекту), підрядникам та іншим зацікавленим сторонам, що залучені до створення та розвитку послуг зазначеного Центру.

Запрошуються зацікавлені кандидати, які відповідають таким вимогам:

- вища освіта за спеціальністю соціальна робота (бажано) або у галузі суспільних наук;

- принаймні два роки роботи у соціальній сфері (соціальна робота та соціальні послуги для вразливих груп населення);

- досвід роботи у проведенні консультацій, організації та проведення тренінгів, «круглих» столів, робочих нарад;

- знання правової бази у сфері соціальних послуг та прав внутрішньо переміщених осіб;

- досвід роботи з міжнародними проектами, державними установами та громадськими організаціями (зокрема, неурядовими організаціями у сфері соціальних послуг) вважатиметься перевагою;

- обов’язкове знання української мови;  

- комп’ютерні навички: користувач ПК та офісної техніки.

Строк подання резюме електронною поштою: – 11:00 31 січня 2018 року. Резюме повинні бути підготовлені українською мовою, якомога детальніше висвітлювати відповідність кандидата кожній з зазначених вище вимог, а головне – містити детальний опис робочих функцій на кожному наведеному місці роботи.

Зацікавлені особи, що відповідають вищенаведеним вимогам, прохання надавати резюме, бажано електронною поштою, на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  або за поштовою адресою Львівського представництва УФСІ: м. Львів, вул. Липинського, 11, 1-й поверх, кімн. 1Б, контактна особа Бобик Роман.