Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЗАЦІКАВЛЕНЬ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)
16/01/2018

Запрошення до подання зацікавлень (консультаційні послуги)

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – здійснення технічної (будівельної) перевірки проектів УФСІ V.1 та УФСІ V.2

Гранти BMZ (через KfW Банк розвитку) №: 2014 67539 & 2015 67106

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» УФСІ-V.1 (Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області) та УФСІ-V.2 (м. Київ та м. Львів)

Подання зацікавлень

Уряд України отримав грант від уряду Німеччини (який адмініструє KfW Банк розвитку) для впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» УФСІ-V.1 та УФСІ V.2 і має намір використати частину цих коштів для оплати консультаційних послуг. Вказані послуги включають: технічний аудит (перевірку) об’єктів, де УФСІ виконував будівельні роботи, в трьох областях впровадження проекту (у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та містах Києві та Львові), а саме – щодо наступних аспектів виконання мікропроектів:

-Відповідність обсягів фактично виконаних підрядником робіт та обсягів робіт, які оплачені УФСІ відповідно до укладених угод та актів виконаних робіт;

-Якість виконаних робіт, матеріалів та обладнання. Відповідність використаних будівельних матеріалів та поставленого обладнання вимогам проекту та специфікації матеріалів та обладнання;

-Відповідність затвердженої проектно-кошторисної документації до фактично виконаних робіт;

-Повнота виконавчої документації з обов`язковою перевіркою її відповідності чинному будівельному законодавству;

 -Наявність дозвільних документів щодо будівництва;

-Наявність документів про взяття на облік власника результатів виконаних будівництвом робіт.

Український фонд соціальних інвестицій запрошує консультантів висловити свою зацікавленість щодо надання зазначених послуг. Зацікавлені консультанти повинні надати інформацію, яка підтверджує, що вони є кваліфікованими для надання послуг (брошури, опис схожих завдань та досвіду, наявність відповідної кваліфікації працівників, тощо). Для участі у конкурсі фірми можуть подавати спільні заявки.

Консультанти, що бажають взяти участь у відборі повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям:

 • Принаймні п’ять років досвіду у галузі аудиту;
 • Обов’язковий досвід здійснення аудиту в будівельній сфері;
 • Досвід в аудиті проектів відомих фінансових установ вважатиметься перевагою.

Ключовий персонал Консультанта повинен включати експертів з вищою освітою, які мають досвід: принаймні один з них - у сфері будівництва або інженера-будівельника; принаймні один з них - два роки досвіду у сфері аудиту; принаймні один з них повинен вільно володіти українською та принаймні один – добре англійською.

Відбір консультанта здійснюється відповідно до Керівництва Світового Банку: «Відбір та контрактування консультантів позичальниками Світового Банку, січень 2011 (із змінами на липень 2014)».

Зацікавлені консультанти можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 за нижчезазначеними контактами.

Листи зацікавлення мають бути надіслані (бажано електронною поштою) до 11:00 31 січня 2018 року на ел. скриньки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , копія: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

або на адресу офісу: Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ), 04071, м. Київ, вул. Лук’янівська, 77 (3-й поверх); до уваги голови тендерного комітету А.О. Лактіонова.

Контактні телефони: (096) 934-19-09, (044) 230-2326, 230-2536.