Новини УФСІ


 • 09/07/2018
  Програма УФСІ «Гідна праця» охопила 460 осіб. 201 переселенець став її учасником.

  Читати далі...


 • 26/06/2018
  26 червня 2018 року у Міністерстві соціальної політики відбулось чергове щоквартальне засідання наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій.

  Читати далі...

Тендери


 • International, Open Tender for Consulting Services for the Implementation of the Internally Displaced Persons Housing and Social Infrastructure Rehabilitation Programme

  Читати далі...


 • Оголошення конкурсу на надання консультаційних послуг для впровадження Програми «Надання житла внутрішньо переміщеним особам та оновлення об’єктів соціальної інфраструктури»

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1300252-KFW
03/08/2017

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Львові, ремонт соціального гуртожитку

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у містах Київ та Львів, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 13-46-00-002 «Створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб. Реконструкція приміщень на вул. Угорській, 2 у м. Львові під соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, навчання громади / KFW»: загально-будівельні роботи (внутрішнє опорядження приміщень; влаштування внутрішніх дверних блоків; влаштування зовнішніх дверних блоків; ремонт сходово-ліфтових холів); влаштування внутрішнього опалення; влаштування водопроводів та каналізації; влаштування електрообладнання та електропостачання; влаштування теплового пункту; автоматизація теплового пункту.

2. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Ви можете безкоштовно отримати тендерну документацію за такими адресами:

УФСІ: м. Львів, вул. Липинського, 11, 1-й поверх, кімн. 1б, конт. особа – Філімонова Галина Миколаївна (у робочі дні з 9:00 до 18:00) та АпВ: м. Львів, вул. Угорська, 2, 1-й поверх справа, контактні особи – голова АпВ Рубай Оксана Андріївна та Костіна Надія Романівна (у робочі дні з 10:00 до 17:00).

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою АпВ не пізніше ніж 11:00, 28 серпня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресами, зазначеними вище та за телефонами: (032)-231-85-04 (УФСІ); (067)-700-50-61 - консультант із соціальних питань УФСІ Костіна Надія Романівна та (098)-547-25-40 Рубай Оксана Андріївна (АпВ).

4. Передтендерну конференцію буде проведено об 11:00, 14 серпня 2017 року безпосередньо на об’єкті за адресою АпВ м. Львів, вул. Угорська, 2, 1-й поверх справа.

5. Тендерні пропозиції, надані пізніше за встановлений термін, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.