Новини УФСІ


 • 19/04/2018
  Germany provides Ukraine with 9 Million Euros for housing of internally displaced persons

  Читати далі...


 • 19/04/2018
  Німеччина надає Україні 9 млн євро на створення житла для внутрішньо переміщених осіб

  Читати далі...

Тендери


 • Український фонд соціальних інвестицій оголошує конкурс на вакантну посаду консультанта - головного бухгалтера

  Читати далі...


 • Оголошення конкурсу на здійснення технічного аудиту (будівельної перевірки) об’єктів Проекту УФСІ V

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CPW-14000128-KFW
28/04/2017

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у місті Павлоград, соціальне житло для ВПО

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цією об’явою запрошують підрядників з гарною репутацією надати запечатані тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту №14-12-35-001 «Створення житлових умов для ВПО в м. Павлоград, Дніпропетровська область / KFW»: облаштування шатрової покрівлі з улаштуванням настилу з металочерепиці (з системою водовідведення), заміна усіх вікон на металопластикові, встановлення  дверей вхідних металевих з утепленням, утеплення фасаду, електромонтажні роботи з встановленням світлодіодних світильників по всьому приміщенню, капітальний ремонт системи опалення по всьому приміщенню, повний ремонт системи водопостачання й каналізації з заміною санітарно-технічного обладнання; внутрішні опоряджувальні роботи в приміщеннях Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Ви можете безкоштовно отримати тендерну документацію за такими адресами:

УФСІ: м. Харків, вул. Сумська, буд. 54, 3 поверх, контактна особа - Пашков К.Д., спеціаліст із закупівель (у робочі дні з 9:00 до 18:00), та

АПВ: Дніпропетровська область, м.Павлоград,  вул. Соборна, 95, відповідальна особа – Завгородній Андрій Юрійович (у робочі дні з 9:00 до 17:00).

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за адресою: Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Олени Пчілки, 113 (приміщення  ДНЗ №8) не пізніше ніж 10:00, 22 травня 2017 року , після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресами, зазначеними вище, та за телефонами 044-050-475-39-04 (УФСІ) та 050-732-31-83 (АпВ).

4. Передтендерну конференцію буде проведено о 10:00, 4 травня 2017 року за адресою: Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Олени Пчілки, 113 (приміщення  ДНЗ №8).

5. Тендерні пропозиції, надані пізніше за встановлений термін, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.