Новини УФСІ


 • 21/06/2018
  Представники УФСІ отримали сертифікати Світового банку

  Читати далі...


 • 21/06/2018
  У Комиш-Зорі за грантові кошти Уряду Німеччини відремонтовано будинок з соціальними квартирами для внутрішньо переміщених осіб

  Читати далі...

Тендери


 • Конкурс на посаду “Консультант - спеціаліст з оцінки мікропроектів (субпроектів) Департаменту мікропроектів ЦО УФСІ”

  Читати далі...


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт у дитсадку №809

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-14000096-KFW
21/04/2017

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Кам’янському, соціальний гуртожиток

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цим оголошенням запрошують підрядників з гарною репутацією надати запечатані тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 14-12-14-005 (первинний) «Створення житлових умов для ВПО в м. Кам’янське, Дніпропетровська область (соціальне житло – квартири) / KfW»: облаштування шатрової покрівлі з улаштуванням настилу з металочерепиці (з системою водовідведення), утеплення фасаду, утеплення цоколя, капітальний ремонт системи опалення по всьому приміщенню, повний ремонт системи водопостачання й каналізації з заміною санітарно-технічного обладнання; внутрішні опоряджувальні роботи в приміщеннях. 

Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Ви можете безкоштовно отримати тендерну документацію за такими адресами:

УФСІ: м. Харків, вул. Сумська, буд. 54, 3 поверх, контактна особа - Пашков К.Д., спеціаліст із закупівель (у робочі дні з 9:00 до 18:00), та АПВ: Дніпропетровська область, м. Кам’янське,  вул. Москворецька, 14  (3 поверх, кімната №9), відповідальна особа –  Максюта Марина Анатоліївна (у робочі дні з 9:00 до 17:00).

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за адресою Дніпропетровська область, м. Кам’янське, вул. Дунайська, 51 (приміщення ЗОШ) не пізніше ніж 14:30, 22 травня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресами, зазначеними вище, та за телефонами (050)-475-39-04 (УФСІ) та (067)-287-48-85 (АпВ).

4. Передтендерну конференцію буде проведено о 14:00, 4 травня 2017 року за адресою: Дніпропетровська область, м. Камянське, вул. Дунайська, 51 (приміщення ЗОШ).

5. Тендерні пропозиції, надані пізніше за встановлений термін, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.