Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400087 –KFW
09/09/2016

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у місті Вільногірськ, соціальне житло

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Агенція з впровадження (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією надати запечатані тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 14-12-14-009 «Створення житлових умов для ВПО в м. Вільногірськ, Дніпропетровська область / KFW»: облаштування шатрової покрівлі з улаштуванням настилу з металочерепиці (з системою водовідведення), заміна усіх вікон на металопластикові, встановлення дверей вхідних металевих з утепленням, металопластикових, внутрішні металеві полегшені, та внутрішніх дерев’яних з суцільним заповненням (у житлові кімнати), утеплення фасаду, електромонтажні роботи з встановленням світлодіодних світильників, капітальний ремонт системи опалення, повний ремонт системи водопостачання й каналізації з заміною санітарно-технічного, внутрішні опоряджувальні роботи. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Ви можете безкоштовно отримати тендерну документацію за такими адресами:

УФСІ: м. Харків, вул. Сумська, буд. 54, 3 поверх, контактна особа - Пашков К.Д., спеціаліст із закупівель (у робочі дні з 9:00 до 18:00), та АПВ: Харківська область, Вільногірськ, вул.Центральна, 45А (приміщення ЗОШ №3), відповідальна особа – Власенко Марія Степанівна (у робочі дні з 9:00 до 17:00).

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за вищевказаною адресою АпВ не пізніше ніж 13:00, 28 вересня 2016 року після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресами, вказаними вище, а також за телефонами (050) 4753904 (УФСІ) та (097) 0631250 (АпВ).

4. Передтендерну конференцію буде проведено о 13:00, 19 вересня 2016 року, за адресою: Дніпропетровська область, м. Вільногірськ, вул. Центральна, 45А (приміщення ЗОШ №3).

5. Тендерні пропозиції, надані пізніше за встановлений термін, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.