Новини УФСІ


 • 05/10/2018
  IDPs met in Lviv to exchange their experiences and best practices of integration and adaptation due to USIF project (VIDEO)

  Читати далі...


 • 05/10/2018
  Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

  Читати далі...

Тендери


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у смт. Золочів, ремонт соціального гуртожитку для ВПО

  Читати далі...


 • Конкурс на вакантну посаду місцевого консультанта з технічних (будівельних) питань

  Читати далі...

Раннє втручання. Моделі соціальних послуг та документація. Колектив авторів: Д.Р. Ахмеджанова, В.С. Довбня, Л.П. Дума, Т.Г. Деркач, Н.О. Зимак-Закутня, Г. В. Кукуруза, Г.М. Кравцова, С. Ф. Лапченко та інші. Упорядник матеріалів - Сідєльнік Л. Л.

1У збірці наведені описи моделей та стандарти інноваційних соціальних послуг для дітей з особливими потребами. Моделі та стандарти були розроблені та впроваджуються в соціальних агенціях Харківської та Хмельницької областей. Документи, що подані в цьому виданні, - результат спільної роботи вчених та практиків, менеджерів агенцій та батьків, які виховують дітей з особливими потребами.

Матеріали збірки будуть корисними для фахівців державних та недержавних закладів, що надають соціальні та соціально-медичні послуги дітям з особливими потребами, державних соціальних служб, психолого-медико-педагогічних консультацій, студентів, а також посадових осіб, які визначають політику щодо інтеграції інвалідів та допомоги дітям з особливими потребами у цій інтеграції. Матеріали збірки будуть корисними менеджерам закладів і соціальних служб, які бажають організувати та впровадити подібні види соціальних послуг.

Проекти документів розроблені в рамках мікропроектів, що впроваджувалися за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій.

ЗМІСТ

Передмова

Моделі соціальних послуг та документація

Г. В. Кукуруза. Вступ

Розділ І. Моделі соціальних послуг для дітей з порушенням розвитку та їхніх сімей

С. Ф. Лапченко. Модель інформаційно-консультативного центру для родин, що мають дітей із вродженими вадами розвитку та спадковою патологією

Л. П. Дума. Модель ранньої реабілітації дітей з опорно-руховими порушеннями внаслідок ураження центральної нервової системи

Довбня В. С. Модель послуг раннього втручання для дітей з порушеннями розвитку

Розділ ІІ. Стандарти послуг раннього втручання

Кукуруза Г. В., Кравцова Г. М. та ін. Проект стандарту соціальних послуг. Раннє втручання. Послуги для дітей віком від 0 до 5 років з порушеннями розвитку та сімей, що їх виховують

Розділ ІІІ. Документація для послуг раннього втручання

Кукуруза Г. В., Кравцова Г. М. та ін. Положення про послуги раннього втручання для дітей віком від 0 до 5 років з порушеннями розвитку та сімей, що їх виховують

Кукуруза Г. В., Кравцова Г. М. та ін. Кваліфікаційні вимоги щодо фахівців послуг раннього втручання

Кукуруза Г. В., Кравцова Г. М. та ін. Розрахунок вартості послуг раннього втручання

Ахмеджанова Д. Р., Зимак-Закутня Н. О. Документація системи управління якістю соціальних послуг інформаційно-консультативного центру для сімей „Веселка”

Процедура управління документацією інформаційно-консультаційного центру для сімей „Веселка”

Процедура проведення оцінювання якості процесів у ході контролю за якістю в ІКЦ „Веселка

Опитувальник для клієнтів послуги ІКЦ „Веселка”

Процедура неперервного поліпшення послуг ІКЦ „Веселка”

Додаток 1. Результати апробації проекту Стандартів якості послуг раннього втручання

Додаток 2. Резолюція засідання круглого столу ”Презентація Стандартів якості послуг раннього втручання та результатів їх апробації в агенціях”