Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  There are no translations available.Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  There are no translations available.Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1300328-KFW
09/11/2018
There are no translations available.

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у м. Львові, ремонт соціального гуртожитку для ВПО

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччина, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій, і має намір використати частину цих коштів для здійснення оплати виконаних робіт у межах Договору, для укладання якого було створене  це запрошення/оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цим запрошенням/оголошенням запрошують підрядників з позитивною репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 13-46-00-002 «Створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб. Реконструкція приміщень на вул. Угорській, 2 у м. Львові під соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, навчання громади/KFW»: встановлення протипожежних дверних блоків; влаштування ревізійних дверцят, вентиляційних решіток; влаштування пожежної драбини; оздоблення сходових маршів; ізоляція вентканалів. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами: 

УФСІ: м. Львів, вул. Липинського, буд. 11, 1-ий поверх, кімната 1Б, контактна особа  - консультант з розвитку громад Ель Хатрі Галина Антонівна, (у робочі дні з 9:00 до 18:00) та 

АпВ: м. Львів, площа Ринок, 1, Львівська міська рада, 2-ий поверх, кабінет 220 - контактна особа Рубай Оксана Андріївна. 

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за наступною адресою: м. Львів, вул. Липинського, 11, Шевченківська районна адміністрація, 4-ий поверх, кабінет 407 не пізніше ніж 12.30 год, 03.12.2018 р. після чого вони будуть публічно розкриті в присутності наявних членів АпВ та учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою УФСІ, зазначеною вище та за телефонами: УФСІ: +380671560100 та АпВ: +380985472540. 

4. Для висвітлення технічних та процедурних питань для потенційних учасників тендеру буде проведено передтендерну конференцію, яка відбудеться о 12.30 год, 21.11.2018 р. за адресою: м. Львів, вул. Угорська, 2, Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб, 3-ій поверх, праве крило, кімната № 1. 

5. Забезпечення тендерної пропозиції: не вимагається.

Якщо даною Тендерною документацією вимагається, то всі тендерні пропозиції повинні супроводжуватися Банківською Гарантією тендерної пропозиції на суму: не вимагається. Детальна інформація наведена в п.17 «Інструкціїї підрядникам» Тендерної документації. 

6. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого в п.3 граничного терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.