Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  There are no translations available.Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  There are no translations available.Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400239-KFW
11/10/2018
There are no translations available.

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у смт. Золочів, ремонт соціального гуртожитку для ВПО

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччина, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій, і має намір використати частину цих коштів для здійснення оплати виконаних робіт у межах Договору, для укладання якого було створене це запрошення/оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цим запрошенням/оголошенням запрошують підрядників з позитивною репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 14-63-26-003 «Створення житлових умов для ВПО в cмт. Золочів, Золочівський район, Харківська область (соціальний гуртожиток) / KfW»: роботи по влаштування системи вентиляції приміщень, роботи по прокладанню зовнішніх мереж каналізації до існуючої КНС (згідно змін технічних умов), улаштування відмостки навколо будівлі, додаткові обсяги по підсиленню фундаментів, утеплення цоколю нижче рівня землі, благоустрій території з улаштуванням окремого в’їзду до будинку, огорожа території навколо, монтаж системи блискавкозахисту. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами:

УФСІ: м. Харків, вул. Сумська, 54, контактна особа спеціаліст із закупівель Кирил Пашков, (у робочі дні з 9:00 до 18:00) та

АпВ: Харківська обл, смт. Золочів, вул. Центральна, б. 13-А - контактна особа Попов Олексій Федорович.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за наступною адресою: Харківська обл., смт. Золочів, вул. Центральна, б. 13-А (кабінет заступника Золочівського селищного голови), відповідальна особа – Попов Олексій Федорович (у робочі дні з 9:00 до 17:00) не пізніше ніж 10.30 год, 01.11.2018 року після чого вони будуть публічно розкриті в присутності наявних членів АпВ та учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою УФСІ, зазначеною вище та за телефонами: УФСІ 050 475 39 04 Кирил Пашков та АпВ: 066 939 39 72 Попов Олексій Федорович.

4. Для висвітлення технічних та процедурних питань для потенційних учасників тендеру буде проведено передтендерну конференцію, яка відбудеться о 10.30 год, 18.10.2018 року за адресою: Харківська обл., смт. Золочів, вул. Центральна, б. 13-А, 2й поверх, кабінет першого заступника Попов О.Ф.

5. Забезпечення тендерної пропозиції: НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ.

Якщо даною Тендерною документацією вимагається, то всі тендерні пропозиції повинні супроводжуватися Банківською Гарантією тендерної пропозиції на суму: НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ. Детальна інформація наведена в п.17 «Інструкціїї підрядникам» Тендерної документації.

6. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого в п.3 граничного терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.