Новини УФСІ


 • 05/10/2018
  IDPs met in Lviv to exchange their experiences and best practices of integration and adaptation due to USIF project (VIDEO)

  Читати далі...


 • 05/10/2018
  There are no translations available. Завдяки проекту УФСІ у Львівській області проведено навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах (ВІДЕО)

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № SS-C-1400236-KFW

  Читати далі...


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № IC-C-1400235-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1300291-KFW
27/12/2017
There are no translations available.

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт у дитсадку104

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у містах Київ та Львів, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цією об’явою запрошують підрядників з гарною репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту №13-80-00-006 «Покращення умов надання послуг дошкільної освіти та створення додаткових місць в ДНЗ № 104 Подільського району м. Києва / KFW»: капітальний ремонт спортивної та актової зали: внутрішнє оздоблення приміщень, внутрішніх дверей, заміна підлог, електромонтажні роботи з встановленням світлодіодних світильників, встановлення приточно - витяжної системи вентиляції. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 30 (тридцяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути надані не пізніше ніж 11:00, 22 січня 2018 року.

4. Дана закупівля буде опублікована та здійснена через електронну систему публічних закупівель «Прозорро».