Новини УФСІ


 • 09/07/2018
  There are no translations available. Програма УФСІ «Гідна праця» охопила 460 осіб. 201 переселенець став її учасником.

  Читати далі...


 • 26/06/2018
  There are no translations available.26 червня 2018 року у Міністерстві соціальної політики відбулось чергове щоквартальне засідання наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій.

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.International, Open Tender for Consulting Services for the Implementation of the Internally Displaced Persons Housing and Social Infrastructure Rehabilitation Programme

  Читати далі...


 • There are no translations available.Оголошення конкурсу на надання консультаційних послуг для впровадження Програми «Надання житла внутрішньо переміщеним особам та оновлення об’єктів соціальної інфраструктури»

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1300291-KFW
27/12/2017
There are no translations available.

Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт у дитсадку104

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у містах Київ та Львів, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цією об’явою запрошують підрядників з гарною репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту №13-80-00-006 «Покращення умов надання послуг дошкільної освіти та створення додаткових місць в ДНЗ № 104 Подільського району м. Києва / KFW»: капітальний ремонт спортивної та актової зали: внутрішнє оздоблення приміщень, внутрішніх дверей, заміна підлог, електромонтажні роботи з встановленням світлодіодних світильників, встановлення приточно - витяжної системи вентиляції. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 30 (тридцяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути надані не пізніше ніж 11:00, 22 січня 2018 року.

4. Дана закупівля буде опублікована та здійснена через електронну систему публічних закупівель «Прозорро».