Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  There are no translations available.Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  There are no translations available.Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»
03/12/2018
There are no translations available.

Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

3 грудня в Києві в Центральному офісі Українського фонду соціальних інвестицій представники компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Анатолій Величко та Олександр Устименко розповіли про сучасні будівельні технології та матеріали, які можуть використовуватись у проектах УФСІ. У семінарі-тренінгу брали участь представники Департаменту мікропроектів УФСІ, а також консультанти з технічних питань Київського регіонального представництва Фонду.


Представники «Хенкель Баутехнік (Україна)» розповіли, що їхня компанія вже працює понад 100 років на світовому ринку. Вона є виробником будівельних сумішей та систем утеплення ТМ CERESIT, шпалерних клеїв ТМ METYLAN, імпортер та постачальник побутових клеїв та будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії нараховує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» почала роботу 1998 року та побудувала 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та опорядження фасадів, системи облаштування підлоги, гідроізоляції, гідрофобізації.


Значну частину семінару було присвячено питанням теплоізоляції будівель та аналізу нових українських державних будівельних норм (ДБН). Зокрема, з 1 грудня цього року діють нові ДБН щодо фасадної теплоізоляції. Також під час семінару обговорювались методи вибору теплоізоляційного матеріалу для утеплення будівель.

Детально зупинились на проблемі утеплення цегляних будівель. Представники компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» продемонстрували термограми житлових будівель, де у різних регіонах України були застосовані як вдалі, так і абсолютно хибні методи утеплення фасадів. Представники Департаменту мікропроектів УФСІ та технічні консультанти Київського регіонального представництва УФСІ отримали практичні рекомендації щодо застосування технологій утеплення будівель з різними типами фасадів. Вони також познайомились з тими сучасними матеріалами, які зараз є на вітчизняному ринку.

Український фонд соціальних інвестицій приділяє велику увагу тому, щоб під час впровадження за грантові кошти Уряду Німеччини Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» компанії-підрядники дотримувались сучасних норм та технологій будівництва. Це стосується ремонту шкіл, дитячих садків, створенню соціального житла для внутрішньо переміщених осіб - тих мікропроектів, які реалізуються у Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях, містах Київ і Львів.

21 грудня аналогічний тренінг відбудеться у Східному регіональному представництві УФСІ в Харкові.