Новини УФСІ


 • 21/09/2018
  There are no translations available. Завдяки проекту УФСІ в Деснянському районі Києва відновлено ще 6 груп у 3 садочках

  Читати далі...


 • 19/09/2018
  There are no translations available.УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № CP-W-1400231-KFW

  Читати далі...


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № CP-W-1400229-KFW

  Читати далі...

Майже 150 мільйонів гривень інвестовано УФСІ у Дніпропетровській та Запорізькій областях
There are no translations available.

Майже 150 мільйонів гривень інвестовано УФСІ у Дніпропетровській та Запорізькій областях

За два з половиною роки роботи у Дніпропетровській та Запорізькій областях УФСІ інвестував майже 150 мільйонів гривень у відновлення соціальних об’єктів.

Це грантові кошти Уряду Німеччини для ремонтів соціальних гуртожитків та квартир для переселенців. Паралельно також ремонтуються школи та дитсадки, які відвідують і місцеві діти, і діти переселенців з Донбасу та Криму.

20-21 лютого на спостережних радах у Дніпрі та Запоріжжі обговорювались результати та плани роботи УФСІ в Запорізькій та Дніпропетровській областях. У їх роботі брали участь виконавчий директор УФСІ Андрій Лактіонов, керівники областей та міст, де впроваджуються проекти Фонду.

Зокрема у Дніпропетровській області ремонтується 11 об’єктів у містах Павлоград, Кам’янське, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Вільногірськ та селі Чумаки Дніпровського району.

У Запорізькій області спільно з громадами Мелітополя, Токмака, Комиш-Зорі та Преслава виконується 11 проектів (ремонти 5 об'єктів соціального житла, 2 шкіл, 3 дитсадків та 1 інтернату для людей з особливими потребами). Роботи на 6-ти об'єктах завершено, у двох соціальних гуртожитках Мелітополя вже живуть 39 переселенців.