Новини УФСІ


 • 01/11/2018
  There are no translations available. Another KfW’s monitoring mission confirmed the appropriate works quality at USIF construction sites

  Читати далі...


 • 01/11/2018
  There are no translations available. Чергова моніторингова місія підтвердила належну якість робіт УФСІ

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у м. Львові, ремонт соціального гуртожитку для ВПО

  Читати далі...


 • There are no translations available.ОГОЛОШЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ ЩОДО ЗАКУПІВЕЛЬ Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI»

  Читати далі...

Програма УФСІ «Гідна праця» охопила 460 осіб. 201 переселенець став її учасником.
09/07/2018
There are no translations available.

760_1

Програма УФСІ «Гідна праця» охопила 460 осіб. 201 переселенець став її учасником.

6 липня у Харкові обговорювали результати програми Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) «Гідна праця». Програма стартувала у листопаді 2017 та тривала по червень 2018. Її учасниками були переселенці, які переїхали до Дніпропетровської, Запорізької, та Харківської областей, місцеві мешканці та випускники шкіл.

«До середини 2019 року в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях близько 700 переселенців отримають житло у 16 соціальних об’єктах. За грантові кошти Уряду Німеччини створюються гуртожитки та квартири. Але наше завдання полягає не тільки у створенні житла. Ми також намагаємось підтримати розвиток переселенців та громад, які їх приймають. Питання працевлаштування досі є одним із найактуальніших. Проект «Гідна праця» не тільки допоміг його учасникам зрозуміти, який шлях власного розвитку вони можуть обрати, але й отримати необхідні знання та навички для працевлаштування», - сказав Олег Овчінніков, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій.

«У нас досить тривала історія співпраці з УФСІ з відбудови і реконструкції соціально важливих об’єктів. Незабаром будуть запущені та введені в експлуатацію житлові будівлі для внутрішньо переміщених осіб. Це нові можливості для населення Харківської області. Окремі слова вдячності Уряду Німеччини за те, що він підтримує такі проекти», - відзначила Надія Кривицька, виконуюча обов’язки Директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

760_7

У програмі «Гідна праця» взяли участь 460 осіб, з них 201 переселенець. Учасники пройшли кілька етапів тренінгів, особистих консультацій, бізнес-курсів або курсів з перекваліфікації для того, щоб у майбутньому отримати бажану роботу. Чимало людей вже відкрили власний бізнес і знайшли роботу.

«Я приїхала з Луганської області з маленькою дитиною на руках. У місцевому центрі зайнятості у Дергачах дізналась про програму «Гідна праця» і взяла участь у персональних тренінгах. Там я зрозуміла, що хочу працювати на себе і просувати продажі моєї швейної продукції через соціальні мережі. Тому, за програмою «Гідна праця» я додатково пройшла курси з маркетингу у соціальних медіа. Отримані знання дали мені змогу значно розширити клієнтську базу. Хочу відзначити, що нині існує великий попит на продукцію українських виробників і я маю намір найближчим часом взяти собі помічницю», - розповіла Людмила Михальченко, переселенка з Дергачів.

760_4

Восени 2018 року Український фонд соціальних інвестицій розпочне новий проект для переселенців «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI». Безповоротна фінансова допомога у сумі 9 млн. євро надається Міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний Банк Розвитку KfW. Грантові кошти будуть спрямовані у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні уряду України райони Донецької і Луганської областей. Новий проект, де акцент робиться на створенні соціальних квартир, допоможе близько 1000 внутрішньо переміщеним особам отримати соціальне житло. Проект триватиме 4 роки.