Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  There are no translations available.Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  There are no translations available.Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

ПРЕС-АНОНС
23/02/2018
There are no translations available.

Українці облаштують  2500 додаткових місць в дитсадках за кошти Німеччини.

ПРЕС-АНОНС:

 Українці облаштують  2500 додаткових місць в дитсадках за кошти Німеччини.

Публічний звіт про роботу Українського фонду соціальних інвестицій, який залучає кошти донорів на реалізацію соціальних програм в Україні

 Шановні журналісти,

запрошуємо вас на  прес-конференцію «Українці облаштують  2500 додаткових місць в дитсадках за кошти Німеччини», а також презентацію Звіту Українського  фонду соціальних інвестицій про реалізацію соціальних програм, профінансовану урядом Німеччини.

 

Прес-конференція відбудється 1 березня о 10.00 в ІА «Укрінформ», (вул. Б.Хмельницього 8/16, зал на другом у поверсі)

Участь у прес-конференції візьмуть:

- Олександра Чуркіна, заступник міністра соціальної політики України

Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій

Цього року 2500 дітей додатково підуть у дитячі садки Києва. Додаткові місця створюються завдяки Українському фонду соціальних інвестицій, який ремонтує у дитсадках додаткові примішення створючи нові групи. Організація залучає кошти Уряду Німеччини для того, щоб поставити теплі вікна та двері, відремонтувати систему опалення, поставити рекуператори та виконати низку інших робіт, щоб групові приміщення відповідали сучасним стандартам. Загалом буде відремонтовано 105 груп.

Станом на кінець 2015 року в електронній черзі у дитячі садки Києва знаходилося понад 15 тисяч дітей. Завдяки роботі УФСІ черга скоротиться більше, ніж на 15%.

Також, УФСІ публічно прозвітує про свою роботу та реалізовані проекти в галузі створення соціального житла для переселенців, організації програм по перекваліфікації внутрішніх мігрантів із зони АТО.

Акредитація обов’язкова.

Контактна особа: Альона Романюк 093 72 10 800

Віра Бантиш 096 496 78 87