Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  There are no translations available.Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  There are no translations available.Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW
26/12/2018
There are no translations available.

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччина, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій, і має намір використати частину цих коштів для здійснення оплати виконаних робіт у межах Договору, для укладання якого було створене це запрошення/оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цим запрошенням/оголошенням запрошують підрядників з позитивною репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 14-12-14-003 «Створення житлових умов для ВПО в с.Чумаки, Дніпропетровський район, Дніпропетровська область/KfW» з переліком робіт: виконання зовнішньої мережі побутової каналізації від будівлі до існуючої КНС, посилення кроквяної системи покрівлі, внутрішньо оздоблювальні роботи, роботи по влаштуванню пандусу, блискавкозахист, утеплення перекриття. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами:

УФСІ: м. Харків, вул. Сумська, буд. 54, 3 поверх, контактна особа Пашков К. Д., спеціаліст із закупівель, (у робочі дні з 9:00 до 18:00) та

АпВ: с. Чумаки, Дніпровського району Днупропетровської області, вул. Шкільна, 13 - контактна особа Данилова Людмила Борисівна.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за наступною адресою: с. Чумаки, Дніпровського району Дніпропетровської області, вул. Шкільна, 13 не пізніше ніж 13:00, 28.01.2019 після чого вони будуть публічно розкриті в присутності наявних членів АпВ та учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою УФСІ, зазначеною вище та за телефонами:

УФСІ: (050)475-3904 та АпВ: (097)213-1320.

4. Для висвітлення технічних та процедурних питань для потенційних учасників тендеру буде проведено передтендерну конференцію, яка відбудеться о 13:00 год, 11.01.2019 за адресою: с. Чумаки, Дніпровського району Дніпропетровської області, вул. Шкільна, 13.

5. Забезпечення тендерної пропозиції: НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ.

Якщо даною Тендерною документацією вимагається, то всі тендерні пропозиції повинні супроводжуватися Банківською Гарантією тендерної пропозиції на суму: Гарантія НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ. Детальна інформація наведена в п.17 «Інструкціїї підрядникам» Тендерної документації.

6. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого в п.3 граничного терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.