Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  There are no translations available.Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  There are no translations available.Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Tender


 • There are no translations available.Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • There are no translations available.Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Конкурс на вакантну посаду консультанта - спеціаліст з оцінки мікропроектів (субпроектів) Департаменту мікропроектів ЦО УФСІ
13/06/2018
There are no translations available.

Конкурс на посаду “Консультант - спеціаліст з оцінки мікропроектів (субпроектів) Департаменту мікропроектів ЦО УФСІ”

Запит на надання висловлення зацікавленості

Консультаційні послуги – індивідуальний консультант

за посадою

“Консультант - спеціаліст  з оцінки мікропроектів (субпроектів) Департаменту мікропроектів ЦО УФСІ”

Назва гранту: «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури»

Впроваджувальна установа: Український фонд соціальних інвестицій

Назва завдання: “Консультант - спеціаліст з оцінки мікропроектів (субпроектів) Департаменту мікропроектів ЦО УФСІ”

Уряд України отримав грант від німецького Банку розвитку KfW для фінансування Проекту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, та містах Київ і Львів, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, що укладається на конкурсних засадах.

Консультант повинен надавати послуги, які наведено в Технічному завданні, що додається.

Український фонд соціальних інвестицій запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Кваліфікація консультанта повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

Обов’язкові вимоги:

- освіта: вища освіта, обов’язково у галузі інженерних чи технічних наук

- досвід роботи: не менше ніж 10 (десять) років роботи у сфері проектування та/або будівництва (функціональні обов’язки на таких місцях роботи повинні безпосередньо стосуватися технічних рішень у будівництві)

- володіння мовами: вільно українська, російська

- навички роботи з комп’ютером (Microsoft Windows/Office, кошторисні програми)

- наявність кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника та досвід розробки кошторисів і роботи з кошторисними програмами.

Критерії, які не є обов'язковими, але надаватимуть перевагу при відборі:

- наявність кваліфікаційного сертифікату інженера з технічного нагляду;

- досвід реалізації проектів із здійснення будівельних та/або ремонтно-будівельних робіт в рамках проектів міжнародної технічної допомоги або проектів, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями, зокрема Світовим Банком;

- досвід реалізації проектів із здійснення будівельних та/або ремонтно-будівельних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури (соціальне житло, школи, дитсадки, первинна медицина, водогони, спортивні заклади тощо)

- володіння англійською мовою на рівні, що дозволяє здійснювати ділове листування та спілкування.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Регламенті з закупівель УФСІ.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 9:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти електронною поштою до 12.00 год, 27 червня 2018 року за наступною електронною адресою:

До уваги: Нестеренко Ігоря – Консультанта з закупівель

Ел.пошта: i.nesterenko@usif.org.ua